Aragon و Polygon Labs برای افزایش دسترسی به DAO همکاری می کنند


این همکاری به گونه‌ای تنظیم شده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به سرعت و ایمن سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز را با کمتر از 50 سنت، بدون نیاز به کدنویسی ایجاد کنند.

آراگون، یک چارچوب منبع باز طراحی شده برای راه اندازی سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO)، نشان داده است که زیرساخت آن اکنون در شبکه Polygon در دسترس است.

همکاری بین Aragon و Polygon Labs راه حلی مقرون به صرفه و در دسترس را برای ایجاد و مدیریت DAO در اختیار کاربران قرار می دهد. این مشارکت کاربران را قادر می سازد تا به سرعت و ایمن DAO ها را با حداقل 50 سنت ایجاد کنند، اکنون بدون نیاز به کدنویسی.

DAO سازمانی است که از طریق قوانین کدگذاری شده به عنوان برنامه های کامپیوتری روی یک بلاک چین اجرا می شود. برخلاف سازمان‌های سنتی، DAO‌ها بدون اقتدار یا سلسله مراتب مرکزی عمل می‌کنند و برای تصمیم‌گیری و مدیریت سازمان به شبکه توزیع‌شده سهامداران متکی هستند.

از طریق این مشارکت، کاربران می‌توانند از «پایه کد ناب» آراگون و بلاک چین لایه ۲ Polygon برای راه‌اندازی سریع DAO بدون نیاز به تخصص فنی استفاده کنند. این روش جدید با استفاده از فناوری کاملاً زنجیره‌ای، با هدف کاهش موانع و هزینه‌های مرتبط با راه‌اندازی و مدیریت DAO‌ها، در نتیجه امکان مشارکت مردم در سراسر جهان را با نرخ معقولی فراهم می‌کند.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon Labs، گفت که این مشارکت، حاکمیت زنجیره ای را برای همه افراد در جهان قابل دسترس خواهد کرد و از این طریق به پذیرش انبوه فناوری بلاک چین کمک می کند.

آراگون و Polygon که در سال 2016 تأسیس شد، سابقه همکاری دارند. در سپتامبر 2021، اولین محصولات آراگون بر روی پلتفرم Polygon معرفی شد و بیش از 6000 DAO ایجاد شد.

مرتبط: Reddit قراردادهای آواتار نسل 3 NFT را در Polygon توزیع می کند

در 27 مارس، Polygon فناوری مقیاس‌پذیری zkEVM اتریوم منبع باز را در شبکه اصلی منتشر کرد، یک راه‌حل مقیاس‌گذاری با تجمع دانش صفر (ZK-rollups) معادل ماشین مجازی اتریوم. این فناوری به هزاران تراکنش اجازه می‌دهد تا خارج از زنجیره گروه‌بندی شوند و هزینه‌های تراکنش را کاهش داده و کارایی قراردادهای هوشمند را افزایش دهد. این فناوری قرار است کاهش هزینه های گاز را برای کاربران غیرمتمرکز برنامه تسهیل کند و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی قراردادهای هوشمند موجود را در zkEVM Polygon کپی کنند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید