آنتونی اسکاراموچی استراتژی ETF بیت کوین را به اشتراک می گذارد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار و مدیر عامل SkyBridge Capital، پنجشنبه گفت که تصویب SEC از اولین صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین باید نقطه عطفی برای بیت کوین تلقی شود.

اسکاراموچی در صحبت با CNBC، استراتژی ETF بیت کوین خود را توضیح داد و قصد خود را برای خرید یک ETF بیت کوین ایالات متحده پس از تایید آن اعلام کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز چهارشنبه تغییراتی را در قوانین تصویب کرد که به ETF های بیت کوین اجازه می دهد در ایالات متحده راه اندازی شوند.

من خواهم بود، بله، من یک پذیرنده تشریفاتی خواهم بود. اسکاراموچی او در پاسخ به این سوال که آیا ETF بیت کوین را خریداری خواهد کرد یا خیر؟

مدیر عامل Skybridge Capital همچنین خاطرنشان کرد که صندوق تامینی مستقر در نیویورک به طور غیرمنتظره ای به بهترین سال خود در سال 2023 پس از “افزایش” بیت کوین، اتریوم و سولانا نگاه می کند.

بر اساس گزارش CoinMarketCap، بیت کوین در زمان انتشار 7 درصد افزایش یافت و به 48118 دلار رسید و تصمیم SEC بسیاری از تحلیلگران را نسبت به پتانسیل در حال ظهور برای سودهای بزرگ افزایش داد.

اسکاراموچی با بیان انتظارات صعودی خود برای سال 2024، معتقد است که بیت کوین می تواند تا پایان سال به بالاترین حد خود برسد و احتمالاً تا این زمان در سال آینده از آن فراتر خواهد رفت.

بیت کوین در نوامبر سال 2021 به بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به 69000 دلار رسید.

بیت کوین “اکنون در مالکیت عمومی است”

همانطور که این شرکت اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین خود را راه اندازی می کند، رئیس Ark Invest و مدیر ارشد اجرایی تام استادت معتقد است که بیت کوین اکنون یک کالای عمومی است که همه سرمایه گذاران باید به آن دسترسی داشته باشند.

ETF جدید از Cathie Wood's Ark Invest و شریک 21Shares 0.21% کارمزد دارد که آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات در بازار تازه ایجاد شده تبدیل می کند.

ETF بیت کوین ARK 21Shares شامل بیت‌وایز بیت‌کوین ETF، Fidelity Wise Origin Bitcoin Trust، صندوق بیت‌کوین WisdomTree، Invesco Galaxy Bitcoin ETF و Valkyrie Bitcoin Fund، همراه با شش کارمزد اولیه است. تنها پیشنهاد Bitwise برای سرمایه‌گذاران ارزان‌تر خواهد بود و کارمزدها از 0.2٪ شروع می‌شود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید