آنتونی اسکاراموچی پیام مهم «خرید بیت کوین» را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌گذار میلیاردر و بنیانگذار SkyBridge Capital، بار دیگر در آخرین پست خود در مورد ارز دیجیتال، توجه را به بیت کوین (BTC) جلب کرد. اسکاراموچی به صفحه رسمی X می رود ثبت شده است به نظر می رسد دلار آمریکا هنوز جذابیت خود را از دست ندهد. این نشان داد که از سال 2020، یک دلار اکنون حدود 75 سنت ارزش دارد.

کاهش ارزش دلار آمریکا و از نظر فنی اکثر ارزهای فیات ثابت می کند که این اسکناس های فدرال رزرو ارزش تکیه بر آنها را به عنوان ذخیره ارزش ندارند. نرخ تورم مرکب 25.14 درصدی ثبت شده توسط بیت کوین به عنوان یک پرچم قرمز قابل توجه در نظر گرفته می شود که سرمایه گذاران باید مراقب آن باشند.

آنتونی اسکاراموچی در تلاش برای کمک به پیروان خود، به خرید بیت کوین به عنوان فرار از “ترافل” فیات هشدار داد. موقعیت بیت کوین آنتونی اسکاراموچی موقعیتی است که بسیاری در اکوسیستم بیت کوین از آن حمایت می کنند. رهبران صنعت مانند مایکل سیلر از آن زمان به طور کلی اعتماد خود را به قدرت خرید بیت کوین از دست داده اند.

به طور تصادفی، MicroStrategy Incorporated مایکل سیلر سرمایه گذاری روی بیت کوین را در آگوست 2020 آغاز کرد و باعث شد که این شرکت به عنوان یکی از حامیان اصلی بیت کوین مورد تحسین قرار گیرد. MicroStrategy با بیش از 214000 واحد بیت کوین در سبد خود و بازدهی عظیم سرمایه گذاری خود ثابت کرده است که بیت کوین دارایی ارزش توجه همه است.

روندهای رشد مقایسه ای بیت کوین

برخلاف دلار آمریکا که از سال 2020 بالا و پایین شده است، بیت کوین در همان دوره روند نسبتاً صعودی داشته است. در ماه مارس، بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ (ATH) بیش از 73000 دلار رسید و خود را به عنوان یک دارایی بزرگ در جهان معرفی کرد.

تغییر از ذخایر فیات به بیت کوین تا حد زیادی MicroStrategy را به عنوان یک شرکت برتر در نظر گرفته است. در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که MicroStrategy به دلیل استقبال از بیت کوین می تواند به لیست S&P 500 اضافه شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید