یک میکرواستراتژی دیگر؟ شرکت فناوری پزشکی صفحه را از کتاب بازی Saylor خارج می کند


سهام Semler Scientific، یک شرکت فناوری پزشکی که محصولات و خدماتی را برای تشخیص زودهنگام بیماری‌های مزمن تولید می‌کند. گل سرخ بیش از 42 درصد پس از اتخاذ استراتژی بیت کوین مشابه MicroStrategy.

اوایل این سه‌شنبه، سملر علمی اعلام کرد 581 بیت کوین به قیمت 40 میلیون دلار خریداری شد.

اریک سملر، رئیس این شرکت، در بیانیه‌ای گفت که ارز دیجیتال پرچم‌دار می‌تواند به عنوان یک محافظ تورم معقول افزایش یابد.

حرکت جسورانه Semler Scientific مورد توجه هیچ کس دیگری جز مایکل سایلر، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy قرار نگرفت. در آگوست 2020، MicroStrategy بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره خزانه پذیرفت. شرکت هوش تجاری مستقر در ویرجینیا در حال حاضر بزرگترین دارنده نهادی بیت کوین است و مجموع دارایی های آن به 214000 بیت کوین می رسد.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayسهام MicroStrategy در مسیر اضافه شدن به شاخص جهانی MSCI هستند.

اگرچه سیلور توانست با موفقیت شرکت خود را احیا کند، پذیرش سازمانی بیت کوین کاملاً بی‌درخش بوده است. تسلا با خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین خود در فوریه 2021 سروصدا کرد، اما از آن زمان تاکنون هیچ ارز دیجیتالی خریداری نکرده است. بلاک (Square سابق) در سال 2021 170 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد. اما از آن زمان تاکنون، تعداد کمی از شرکت‌ها پادشاه کریپتو را به ترازنامه خود اضافه کرده‌اند.

مرتبط با

قوانین گیج کننده حسابداری یکی از دلایلی است که باعث می شود شرکت ها تمایلی به اضافه کردن ارز دیجیتال پرچمدار به ترازنامه خود نداشته باشند. شرکت‌هایی که بیت‌کوین را نگه می‌دارند، به دلیل نوسانات ارز دیجیتال، مجبورند با ضررهای ناشی از کاهش ارزش مقابله کنند. با این حال، قوانین حسابداری جدیدی که از سال آینده اجرایی می‌شوند، با ملزم کردن شرکت‌ها به ثبت دارایی‌های دیجیتال خود به ارزش منصفانه، نگهداری بیت‌کوین را برای شرکت‌ها آسان‌تر می‌کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید