انیموکا صندوق متاورس میلیارد دلاری برای توسعه دهندگان ایجاد می کند

انیموکا صندوق متاورس میلیارد دلاری برای توسعه دهندگان ایجاد می کند


یکی از بنیانگذاران این شرکت اعلام کرد که این صندوق هنوز در حال کار است، اما قصد دارد میلیاردها دلار به استارت آپ های متاورز متمرکز کند.

بر اساس گزارش 30 نوامبر از Nikkei Asia، قهرمان GameFi و توسعه دهنده متاورس Animoca Brands یک سرمایه میلیارد دلاری در برنامه های خود دارد.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای انیموکا، در مصاحبه ای گفت که این صندوق به طور بالقوه می تواند تا 2 میلیارد دلار برای تخصیص به استارت آپ های مرحله میانی و پایانی متمرکز بر فراآیند داشته باشد. مبلغ دقیقی که در اختیار صندوق و توسعه دهندگان است هنوز نهایی نشده است.

Cointelegraph برای اظهار نظر با برندهای Animoca تماس گرفت، که در آن شرکت تأیید کرد که صندوق “در دست کار است”.

بر اساس مصاحبه با سیو، هیچ محدودیت جغرافیایی برای کسانی که وجوه دریافت می کنند وجود نخواهد داشت و تمرکز اصلی بر “هر چیزی که به حقوق مالکیت دیجیتال مربوط می شود” خواهد بود.

او همچنین گفت که هدف این صندوق ها جذب فضای توسعه ای بالغ تر در فضای متاورس Web3 است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد کارایی سرمایه را دنبال کرده و بازده را بهینه کنند.

این صندوق بر بهینه سازی سهام تمرکز خواهد کرد.

Animoca سهامدار عمده The Sandbox، یکی از پلتفرم‌های پیشرو متاورس است. انتظار می رود اولین سرمایه گذاری از صندوق جدید در سال 2023 انجام شود.

مربوط: بازی‌های NFT «فقط سطح چیزی را که ممکن است خراش می‌دهند»، Yat Siu از Animoca

Animoca همراه با سرمایه گذاری خود در Metaverse Sandbox، به شدت در توسعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) و GameFi مشارکت داشته است. گزارش شده است که سیو گفته است که معتقد است GameFi یکی از بزرگترین لانچرها برای ورود توده ها به متاورس خواهد بود.

علیرغم برخی از دست اندازهاهای اخیر در مسیر با آمارهای تعامل متاورس نادرست تفسیر شده، سرمایه گذاران و جامعه اطراف همچنان نسبت به متاورس به عنوان مرکزی برای تعامل آنلاین آینده خوش بین هستند.

یک گزارش سرمایه‌گذاری از DappRadar، سرمایه‌گذاری 1.3 میلیارد دلاری را نشان می‌دهد که استارت‌آپ‌های GameFi و metaverse در سه‌ماهه سوم با هم ترکیب کردند. 36٪ از این به طور خاص برای پروژه های زیرساخت متاورز Web3 بود.

علاوه بر سرمایه گذاری، پروژه های زیادی برای ابزارهای کارآمدی در حال کار است که طراحی متاورس را برای توسعه دهندگان قابل دسترس تر می کند.


نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉