TOWER برندهای Animoca با Transak برای پرداخت های فیات ادغام می شود


فهرست

  • Transak به عنوان اولین رمپ ورودی فیات در TOWER معرفی شد
  • درگاه پرداخت Crypto-to-fiat برای تجربه یکپارچه NFT و GameFi

ارائه‌دهنده تراکنش‌های کریپتو-فیات اصلی Transak یک همکاری استراتژیک با TOWER، یک اکوسیستم GameFi زیر چتر برندهای Animoca، وارد کرده است. با در دسترس بودن دروازه Transak، علاقه مندان به Play-to-Earn می توانند توکن های TOWER را خریداری کنند و در فعالیت های مجازی مختلف شرکت کنند.

Transak به عنوان اولین رمپ ورودی فیات در TOWER معرفی شد

طبق بیانیه رسمی مشترک دو تیم، پردازنده پرداخت کریپتو به فیات Transak اکنون توسط برندهای Animoca با The TOWER Ecosystem یکپارچه شده است. ابزارهای Transak طوری تنظیم شده اند که به هر علاقه مندان به GameFi اجازه می دهد تا از روش های پرداخت فیات برای خرید توکن های TOWER استفاده کنند.

تصویر توسط اکوسیستم برج

فلسفه پشت توکن TOWER ترکیب مدل سنتی بازی رایگان با مکانیک Play-to-Earn (P2E) است. TOWER با ادغام فناوری بلاک چین در بازی‌های موبایل سنتی، بر این چالش غلبه می‌کند و یک سیستم ترکیبی ایجاد می‌کند که مزایای هر دو مدل را ارائه می‌کند.

هدف از این ادغام ایجاد یک اکوسیستم بازی متعادل و منصفانه است که در آن بازیکنان می توانند از مزایای معمول بازی های F2P لذت ببرند و در عین حال پاداش های ملموسی را با ویژگی های بلاک چین دریافت کنند.

Paddy Markham، مدیر بازی Animoca Brands، می‌گوید که در مورد UX/UI ارتقا یافته اکوسیستم که با ادغام Transak ارائه می‌شود، هیجان‌زده است:

در Anomica Brands، ما واقعاً به آینده بازی های همتا به همتا با انگیزه اعتقاد داریم و بلاک چین سس مخفی این دستور العمل عالی است. این چشم انداز فقط با UX بی عیب و نقص می تواند محقق شود. به همین دلیل است که ما بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم آینده مشارکت TOWER-Transak چه خواهد بود، جایی که یکی به شاهکار شگفت انگیز ترکیب F2P و P2E دست یافته است و دیگری یکپارچگی Web2 به Web3 را کامل کرده است.

از اولین نسخه‌های ادغام، کاربران TOWER می‌توانند توکن‌ها را از طریق Polygon (MATIC)، Base (BASE) و Ethereum (ETH) خریداری کنند.

درگاه پرداخت Crypto-to-fiat برای تجربه یکپارچه NFT و GameFi

سامی استارت، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Transak، از همکاری جدید استقبال می کند و آن را به عنوان یک مورد استفاده جالب برای مجموعه خدماتی که شرکتش ارائه می دهد، می داند:

ما مشتاق هستیم که زیرساخت تعامل Web3 خود را با مشارکت با اکوسیستم TOWER برند Animoca به جوامع بازی پویا بیاوریم. با ساده‌سازی فرآیند دستیابی به توکن‌های TOWER، هدف ما این است که مخاطبان گسترده‌تری را قادر کنیم تا امکانات هیجان‌انگیز بازی‌های بازی به برد را کشف کنند و به رشد اکوسیستم TOWER کمک کنند.

در نتیجه، بازیکنان می‌توانند TOWER را با استفاده از روش‌های پرداخت ترجیحی خود، از جمله کارت‌های اعتباری/ نقدی، حواله‌های بانکی، و بیش از ۲۰ راه‌حل محلی مانند PIX و UPI خریداری کنند.

این امر پیچیدگی‌هایی را که اغلب مرتبط با خرید ارزهای دیجیتال است، حذف می‌کند، و تعامل را برای متصدیان ارز دیجیتال و کاربران غیرکریپتو با بازی‌ها و NFT‌های اکوسیستم TOWER آسان‌تر می‌کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید