Animoca Brands اکثریت سهام در پلتفرم بازی متاورس موسیقی را تضمین می کند

Animoca Brands اکثریت سهام در پلتفرم بازی متاورس موسیقی را تضمین می کند


Animoca می خواهد صنعت موسیقی را در وب 3 و بازی از طریق آخرین همکاری خود با Pixelynx پیشرفت دهد.

شرکت سرگرمی دیجیتال، بلاک چین و گیمیفیکیشن Animoca Brands اکثریت سهام پلتفرم بازی موسیقی متاورس Pixelynx مستقر در لس آنجلس را به دست آورده است.

Animoca Brands اعلام کرده است که امیدوار است این خرید با ادغام بین فناوری‌ها و جوامع بازی و Web3 گسترش یابد. این شرکت در تاریخ 6 دسامبر اعلام کرد. شرایط مالی خرید فاش نشده است.

Animoca اشاره کرد که به سرمایه گذاری و خرید استودیوهای دیجیتالی ادامه خواهد داد که به تلاش ها برای ادغام صنعت موسیقی با Web3، یک اصطلاح گسترده که به برخی از تکرارهای آینده اینترنت با فناوری بلاک چین اشاره دارد، کمک خواهد کرد.

Pixelynx در حال حاضر در پنج کشور فعالیت می کند و در حال حاضر در حال ساخت اکوسیستمی است که خطوط بین موسیقی، بازی و Web3 را در دنیای فیزیکی و دیجیتال محو می کند. در نهایت، اکوسیستم Pixelynx به هنرمندان اجازه می دهد تا بر نحوه ایجاد تجربیات با طرفداران، شرکا و پلتفرم ها کنترل داشته باشند و همچنین راه های خلاقانه ای را برای دوستداران موسیقی برای توسعه، اشتراک گذاری و کسب درآمد از موسیقی ایجاد کنند.

به نظر می رسد ادغام موسیقی و فناوری آینده امیدوار کننده و سودآوری دارد. طبق تحقیقات گلدمن ساکس، انتظار می رود درآمد جهانی موسیقی تا سال 2030 به 131 میلیارد دلار برسد.

مطالب مرتبط: مهمانی برای پیروزی: بلاک چین درهای جامعه موسیقی الکترونیک را می شکند

به نظر می رسد فناوری های وب 3 و صنعت موسیقی به آرامی در حال همگرایی هستند، بنابراین فرصت ها و جریان های درآمد جدیدی را برای خلاقان و شرکت های موسیقی ایجاد می کنند. پیوند بین فناوری Web3 و موسیقی احتمالاً قوی‌تر خواهد شد زیرا تعداد بیشتری از نوازندگان و مدیران از ابزارهای Web3 مانند توکن‌های تغییرناپذیر (NFT) برای تبدیل مخاطبان به جوامع فعال استفاده می‌کنند.

در ماه سپتامبر، شرکت موسیقی و سرگرمی جهانی Warner Music Group همکاری خود را با بازار NFT OpenSea اعلام کرد تا بستری را برای هنرمندان نخبه موسیقی فراهم کند تا پایگاه‌های طرفداران خود را به جامعه Web3 گسترش دهند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉