Animoca Brands در یک به روز رسانی مالی میان دوره ای دارایی 3.4 میلیارد دلاری را گزارش می دهد


این به‌روزرسانی 194 میلیون دلار پول نقد، 566 میلیون دلار دارایی دیجیتال و 2.7 میلیارد دلار ذخایر توکن خارج از ترازنامه را برای اکثر شرکت‌های وابسته به Web3 نشان می‌دهد.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Animoca Brands یک گزارش مالی میان دوره ای منتشر کرده است که در آن موقعیت های مالی کلیدی حسابرسی نشده خود را تا 30 آوریل 2023 نشان می دهد. این شرکت نزدیک به 3.4 میلیارد دلار دارایی اعلام کرد و ادعا کرد که علیرغم گزارش‌های اخیر مبنی بر کاهش سریع ارزش‌گذاری آن، از نظر مالی قوی است.

در این به‌روزرسانی، شرکت ۱۹۴ میلیون دلار وجه نقد و موجودی‌های پایدار، ۵۶۶ میلیون دلار دارایی دیجیتال مایع (شامل ذخایر توکن The Sandbox (SAND)) و ۲.۷ میلیارد دلار توکن‌های خارج از ترازنامه برای سایر برندهای Animoca با مالکیت اکثریت را برجسته کرده است. . شرکت های وابسته به وب 3

به گفته این شرکت، به‌روزرسانی‌های مالی اضافی را برای سال 2020 منتشر خواهد کرد که با یک صورت مالی حسابرسی شده شروع می‌شود. این شرکت همچنین قول داده است که رویدادهای مالی و تجاری را برای سه ماهه اول 2022 و 2023 منتشر کند.

انتشار این به روز رسانی به دنبال شایعاتی مبنی بر اینکه این شرکت با مشکلات مالی روبرو است، رخ می دهد. در 24 مارس، رویترز به نقل از منابع ناشناس گزارش داد که این شرکت هدف تامین مالی متاورس خود را به 800 میلیون دلار کاهش داده و ارزش آن از 6 میلیارد دلار به 2 میلیارد دلار کاهش یافته است.

مرتبط با: مدیر عامل برندهای Animoca در میان اعتراضات، “بدون علاقه مردم پاریس” به PBW

این شرکت بلافاصله پاسخ داد و گزارش ها را تکذیب کرد. در 25 مارس، Animoca Brands به Cointelegraph گفت که این ادعاها دروغ است. این شرکت پیشنهادات مبنی بر کاهش شدید ارزش گذاری و کاهش هدف تامین مالی متاورز خود را نادیده گرفت. یکی از بنیانگذاران شرکت، یات سیو، تأکید کرد که ناشناس بودن منبع نیز تعیین دستور کار آنها را دشوار می کند.

صرافی کریپتو کراکن، از سوی دیگر، یک حساب رمزنگاری جعلی برای فریب کلاهبرداران ایجاد کرد. این شرکت با ناشر محبوب Kitboga که به دلیل آزار و اذیت کلاهبرداران با محتوای خود مشهور است، همکاری کرد. کراکن یک محیط ویژه برای جلوگیری از هر کسی که جعل هویت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده است، ایجاد کرده است.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید