انیموکا به بزرگترین تایید کننده بلاک چین TON تلگرام تبدیل می شود


برندهای Animoca در حال سرمایه گذاری بر روی پروتکل بلاک چین TON تلگرام و تبدیل شدن به بزرگترین اعتباردهنده آن است که توسعه GameFi را در این پلتفرم دنبال می کند.

شرکت سرمایه گذاری Web3 Animoca Brands قرار است به بزرگترین تایید کننده بلاک چین TON (شبکه باز) تلگرام تبدیل شود و قصد دارد بازی های مبتنی بر بلاک چین را به پایگاه 800 میلیون کاربر این برنامه پیام رسانی ارائه دهد.

در اطلاعیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، نحوه مشارکت شامل تامین بودجه، پلتفرم تحقیقاتی و تحلیلی برای برنامه های اکوسیستم TON شخص ثالث توضیح داده شد.

ارزش سرمایه گذاری Animoca در زمان انتشار فاش نشده است، اما به نظر می رسد که بخشی از سرمایه گذاری مستقیماً در Toncoin انجام شده است که به عنوان بخشی از توافق نامه اعتبارسنجی است.

مطالب مرتبط: انیموکا همچنان در مورد بازی های بلاک چین صعودی است و در انتظار مجوز برای صندوق متاورس است

Animoca تحقیقات بازار گسترده‌ای را بر روی اکوسیستم گسترده‌تر TON انجام داد، با تمرکز بر توانایی پلتفرم برای هدایت ارزهای دیجیتال و پذیرش GameFi.

این شرکت قصد دارد به صورت استراتژیک از TON Play، یک پروژه زیرساخت بازی مبتنی بر بلاک چین TON پشتیبانی کند. این زیرساخت به برنامه های بازی اجازه می دهد تا بر روی TON ساخته شده و در تلگرام راه اندازی شوند و همچنین بازی های مبتنی بر وب موجود را به برنامه پیام رسانی منتقل کنند.

Ton Play به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از طریق برنامه وب و ربات PlayDeck برنامه تلفن همراه به تقریباً 800 میلیون کاربر تلگرام بازی ارائه دهند. این ربات به کاربران امکان می دهد کاتالوگ بازی های موبایل را مرور کنند.

ربات PlayDeck تلگرام به کاربران امکان می دهد کاتالوگ بازی های موبایل را مرور کنند. انیموکا قصد دارد بازی های مبتنی بر بلاک چین را از طریق این کانال ارائه دهد.

Animoca همچنین توانایی انتقال مجموعه ای از عناوین بازی و برنامه های کاربردی را از مجموعه بیش از 400 پروژه Web3 به تلگرام بررسی خواهد کرد.

Animoca Brands Research همچنین داشبورد تحلیلی TON خود را توسعه داده است که معیارهای مختلفی را از اکوسیستم اینترنت باز TON، که شامل TON Blockchain، TON DNS، TON Storage، و TON Sites را جمع‌آوری می‌کند.

Animoca Brands Research داشبوردی زنده ایجاد کرده است که شبکه های کلیدی اکوسیستم TON را نظارت می کند.

جاستین هیون، مدیر رشد بنیاد TON، گفت که پلتفرم تحلیلی و گزارش های تحقیقاتی عمیق ارائه شده توسط Animoca نقش کلیدی در آوردن قابلیت Web3 به تجربیات روزانه کاربران تلگرام دارد.

مطالب مرتبط: سرمایه گذاران بازی Web3 در زمستان کریپتو «انتخابی تر» هستند – رابی یونگ از Animoca

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، گفت که سرمایه گذاری در TON در راستای تلاش های شرکت برای تشویق انتقال و پذیرش از Web2 به Web3 است.

شرکت در اعتبارسنجی شبکه بر اعتقاد ما به اجرای موفقیت‌آمیز چشم‌انداز پشت پروژه TON تاکید می‌کند که هدف آن وارد کردن Web3 به جریان اصلی است.

سیو افزود که انیموکا پتانسیل رشد قابل توجهی را در بازی در اکوسیستم TON شناسایی کرده است و قصد دارد در چند سال آینده توسعه بازی های مبتنی بر TON را هدایت کند.

شراکت با TON دومین مورد برای Animoca است که در نوامبر 2023 به اعتبار پروتکل اثبات سهام بلاک چین تبدیل می شود. این شرکت در ماه نوامبر به بلاک چین فن توکن Chiliz Chain به عنوان اعتباربخش پروتکل مرجع اثبات سهام بومی خود پیوست. 14.

Chiliz Chain ستون فقرات Socios.com است که تعداد زیادی توکن هوادار را برای برخی از بزرگترین تیم‌های فوتبال و ورزشی جهانی اداره می‌کند. محبوب ترین باشگاه های فوتبال اروپا و بسیاری از برندهای ورزشی خانگی از این راه حل برای تقویت توکن های طرفداران Web3 و سایر پیشنهادات مبتنی بر بلاک چین استفاده کرده اند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید