نهنگ باستانی میلیون ها ETH را به کوین بیس فرستاد – آیا فروش در راه است؟


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده های منتشر شده توسط حساب تحلیلی @OnchainDataNerd، یک کیف پول قدیمی اتریوم یک تراکنش ارز دیجیتال عظیم دیگر انجام داد و میلیون ها ETH را به کوین بیس، بزرگترین صرافی ایالات متحده منتقل کرد.

این، همراه با سایر تراکنش‌های بزرگ ETH به همان صرافی‌های اصلی و دیگر صرافی‌های بزرگ، می‌تواند نشان‌دهنده فروش قریب‌الوقوع باشد.

نهنگ پیر ETH را با نهنگ های دیگر به Coinbase می فرستد

در توییت مذکور آمده است که یک نهنگ ارز دیجیتال که هشت سال پیش (در سال 2016) کیف پول خود را تأسیس کرده بود، تراکنش بزرگ دیگری را با صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده Coinbase انجام داد که تاکنون تنها صرافی عمومی در این کشور است.

این نهنگ 12427 ETH را در Poloniex با قیمت متوسط ​​11 دلار خریداری کرد. اکنون، آنها 4,153 ETH را به قیمت 2,984 دلار در هر سکه می فروشند. این نشان دهنده رشد عظیم 27027.27 درصدی است. ETH که آنها به Coinbase فرستادند اکنون بیش از 12 میلیون دلار فیات ارزش دارد.

یک نهنگ پیر دیگر چند ساعت پیش 614 ETH را به کراکن منتقل کرد. آنها آن را پنج سال پیش با قیمت متوسط ​​195 دلار خریداری کردند. ارزش اتریوم ارسالی آنها به صرافی 1.79 میلیون دلار است. این نهنگ هنوز 1329 ETH در کیف پول رمزنگاری خود دارد که تقریباً 4 میلیون دلار ارزش دارد.

اکنون نهنگ های بیشتری ETH را به صرافی ها ارسال می کنند

ردیاب محبوب ارزهای دیجیتال Whale Alert چندین تراکنش عظیم ETH را به Coinbase مشاهده کرد. سه تراکنش ناشناس که مقادیر زیادی اتریوم را به کوین‌بیس منتقل می‌کردند در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شدند.

سه نهنگ مختلف ناشناخته 30020 ETH را بیل کردند. 11,192 ETH و 11,207 ETH به این صرافی متمرکز ارز دیجیتال. با این حال، اولین تراکنش به موسسه کوین بیس رفت. ارزش این پشته های اتریوم 86,959,077 دلار بود. 32,273,912 و 32,683,631 دلار.

کیف پول های بیت کوین دوره ساتوشی در حال بیدار شدن هستند

منبع فوق الذکر Whale Alert متوجه شد که دو کیف پول قدیمی بیت کوین نیز پس از یک دوره غافلگیرکننده عدم فعالیت دوباره زنده شده اند. هر دو آخرین بار تقریباً یازده سال پیش، در سال 2013 فعال بودند. این دو سال پس از آن بود که خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، تصمیم گرفت از حوزه عمومی ناپدید شود. او قبل از ناپدید شدن، بیت کوین را در دستان توسعه دهندگان مشتاق گذاشت.

این کیف پول ها هر کدام حاوی 500 بیت کوین به ارزش 30,514,975 و 30,494,084 دلار بودند. سود بالقوه نهنگ ها به میزان خیره کننده 49274 درصد افزایش یافت.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید