نهنگ باستانی شیبا اینو (SHIB) پس از 3 سال ناگهان 200 درصد سود کرد


در کمال تعجب، یک سرمایه گذار مرموز در Shiba Inu (SHIB) اخیراً با کسب سود قابل توجه 3.2 میلیون دلار خبرساز شد. این حرکت نشان دهنده افزایش چشمگیر 200 درصدی بازده سرمایه گذاری در یک دوره 2.6 ساله است.

Whale برای اولین بار در اکتبر 2021 وارد بازار Shiba Inu شد و 199 میلیارد توکن SHIB را از Coinbase و صرافی های غیرمتمرکز با هزینه تخمینی 1.68 میلیون دلار خریداری کرد. علیرغم اینکه در اولین معامله با شکست 176000 دلاری روبرو شد، سرمایه گذار پافشاری کرد و به سرمایه گذاری SHIB خود صبر و ایمان نشان داد.

توکن Shiba Inu که در سال 2021 راه اندازی شد، در طول این بازار صعودی ارزش قابل توجهی را تجربه کرد و به اوج قیمت 0.0000857 دلار برای هر توکن رسید. اما پس از آن با قیمت‌های افت‌کننده‌ای مواجه شد که نشان‌دهنده روندهای گسترده‌تر بازار بود.

منبع: نقطه در زنجیره

بدون ترس از آشفتگی بازار، سرمایه گذار تعهد مصمم به استراتژی سرمایه گذاری خود را با نگهداری دارایی های SHIB نشان داد. اکنون در یک حرکت استراتژیک، سرمایه گذار از احیای اخیر SHIB منتفع شده و قیمت توکن با افزایش 165 درصدی به سطح فعلی خود رسیده است.

پس از تجربه فراز و نشیب های بدنام بازار کریپتو، سرمایه گذار از این فرصت استفاده کرد و پول نقد کرد و توکن های SHIB خود را که در حال حاضر به ارزش 4.88 میلیون دلار است، به کوین بیس بازگرداند. این حرکت منجر به سود قابل توجه 3.2 میلیون دلاری شد که نشان دهنده افزایش چشمگیر 191 درصدی بازده سرمایه گذاری است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید