آدرس قدیمی اتریوم قبل از ماینینگ ناگهان با کاهش قیمت ETH فعال شد


بر اساس به‌روزرسانی اخیر Whale Alert، یک آدرس غیرفعال قبل از ماینینگ حاوی اتریوم (ETH) به ارزش تقریبی 21.9 میلیون دلار، برای اولین بار در نزدیک به 9 سال گذشته زنده شده است.

این اولین آدرس اتریوم پیش از استخراج است که تاکنون در ماه ژوئن فعال شده است. بیداری های ناگهانی در ماه می در دو آدرس به ترتیب حاوی 325535 دلار و 5.9 میلیون دلار بود.

مرتبط با

در ماه آوریل، تنها یک آدرس فعال شد که قبل از راه اندازی بلوک شکل گیری ایجاد شده بود. برای مقایسه، سه مورد از این قبیل در ماه مارس ثبت شد. در ماه فوریه، حدود پنج آدرس که قبلاً حفاری شده بود، پس از سال‌ها عدم فعالیت دوباره زنده شدند. در ژانویه، دو آدرس تازه فعال شده از دوران پیش از ماینینگ وجود داشت.

اتریوم در سال 2014 فروش گسترده ای را برگزار کرد و خرید توکن های از پیش استخراج شده ایجاد شده قبل از راه اندازی شبکه را ممکن کرد.

اتریوم در حال سقوط است

بر اساس داده‌های CoinGecko، بیشترین فعال‌سازی پس از سقوط قیمت اتر به پایین‌ترین حد روزانه 3642 دلار در اوایل این جمعه رخ داد.

مرتبط با

پس از اینکه آخرین گزارش مشاغل ایالات متحده بسیار فراتر از انتظارات تحلیلگران بود، این ارز دیجیتال با افت شدیدی روبرو شد. امتناع مداوم آمریکا از خنک شدن بازار کار برای کسانی که ناامیدانه منتظر شروع کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو هستند، نوید خوبی نمی دهد. احتمال کاهش نرخ در سال 2024 پس از انتشار داده های عمده اشتغال به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

تقریباً 49 میلیون دلار از پوزیشن‌های اتر تنها در چهار ساعت گذشته منحل شدند و موقعیت‌های لانگ تقریباً 93 درصد از کل را تشکیل می‌دهند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید