فروش 5000 ETH نهنگ باستانی Ethereum Whale بازار را تکان داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش شرکت تحلیل زنجیره ای Lookonchain، در سپتامبر 2022، یک نهنگ اتریوم که مقدار قابل توجهی ETH در پایین بازار انباشته کرده بود، 5000 ETH قابل توجهی را به صرافی رمزارز محبوب Kraken واریز کرد.

هنگامی که شبکه اتریوم در سپتامبر 2022 به اجماع اثبات سهام حرکت کرد، نهنگ از این فرصت برای خرید اتریوم در چیزی که بازار پایین در نظر گرفته می شد استفاده کرد. زمان مناسب به نظر می رسید زیرا قیمت اتریوم حدود 1567 دلار به ازای هر اتریوم بود و ارزش کل برای خرید عمده 151.42 میلیون دلار بود.

با توجه به این زنجیره نگاهبین 3 سپتامبر و 7 سپتامبر 2022، نهنگ ETH 96638 ETH از کوین بیس به قیمت 1567 دلار خارج کرد که در آن زمان به ارزش 151.42 میلیون دلار بود.

فعلا سریع جلو برویم. همان نهنگ 5000 ETH را به Kraken منتقل کرد، احتمالاً برای فروش با سود. زمانی که نهنگ‌ها توکن‌های خود را در صرافی‌ها سپرده‌گذاری می‌کنند، این معمولاً یک فروش بالقوه را نشان می‌دهد، در حالی که برداشت‌ها نشانه قصد خرید است.

در زمان سپرده گذاری، قیمت اتریوم افزایش یافته بود که حاکی از حاشیه سود قابل توجهی برای سرمایه گذار بود. این نهنگ هنوز 76638 ETH باقی مانده بود که ارزش آن 233.56 میلیون دلار بود که سود کل را بیش از 153.7 میلیون دلار می کرد.

حرکت نهنگ نشان می دهد که ترکیب کامل زمان و احساسات بازار می تواند به بازده قابل توجهی منجر شود. زمان‌بندی نامناسب می‌تواند منجر به تلفات نهایی شود، که یکی دیگر از سناریوهای نهنگ ETH است که با کاهش قیمت ETH ضررهای قابل توجهی را متحمل می‌شود.

اتریوم پس از رسیدن به 3281 دلار در 15 آوریل، در ابتدای هفته شاهد فشار فروش بود. نزول ادامه یافت و اتریوم برای دو روز متوالی سقوط کرد و سپس اندکی بازگشت. در زمان نگارش این مقاله، ETH با 0.43 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 3058 دلار رسیده است.

همانطور که گزارش شده است، یک نهنگ اتریوم ذخیره 10701 ETH خود را به ارزش 33 میلیون دلار فروخت و برای دومین بار پس از گرفتن موقعیت طولانی در ETH بیش از 4 میلیون دلار از دست داد. آنها برای اولین بار تقریباً 500000 دلار از دست دادند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید