نهنگ باستانی اتریوم با 12566 اتریوم بازگشت شگفت انگیزی دارد: جزئیات


در اقدامی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، یک نهنگ سابق اتریوم پس از مدتی خوابیده به صحنه بازگشت.

با توجه به این نقطه در زنجیرهمالک اصلی اتریوم پس از یک وقفه 1.12 ساله معامله قابل توجهی انجام داد.

سرمایه گذار شرکت کننده در ICO اتریوم در ساعات اخیر 1069 ETH به ارزش 3.56 میلیون دلار در صرافی Kraken سپرده گذاری کرد و قیمت اتریوم 3329 دلار بود. سپرده گذاری توکن ها در صرافی ها نشان دهنده تمایل به فروش است، در حالی که برداشت می تواند نشانه خرید باشد.

عرضه اولیه سکه اتریوم (ICO) که در سال 2014 برگزار شد، یکی از مهم ترین رویدادها در تاریخ ارزهای دیجیتال محسوب می شود. در طول ICO، شرکت‌کنندگان این فرصت را داشتند که توکن‌های ETH را با قیمت نسبتاً پایین به دست آورند به این امید که ارزش سرمایه‌گذاری خود را در طول زمان افزایش دهند.

نهنگ مورد بحث در جولای 2015 12566 ETH را با قیمت ICO 0.31 دلار در Ethereum Genesis خریداری کرد.

در سال‌های بعد، نهنگ ETH خریداری‌شده را در چندین کیف پول توزیع کرد و در عین حال مقداری از ذخیره عظیم ETH خود را نیز فروخت.

طبق گزارش Spot On Chain، نهنگ در سال 2017 12566 ETH را بین 12 کیف پول توزیع کرد. سپس 4847 ETH با میانگین قیمت 1637 دلار به Kraken و Gemini سپرده شد. Whale در حال حاضر دارای 7719 ETH در هشت کیف پول به ارزش 25.7 میلیون دلار است.

در زمان نگارش مقاله، ETH با 2.35 درصد افزایش به 3342 دلار رسیده است.

4 میلیارد دلار ETH از صرافی های رمزنگاری حذف شد

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای به بلوکسه ماهه گذشته، 4 میلیارد دلار ETH از صرافی ها خارج شد که نشان می دهد صاحبان آن پس انداز جدی دارند.

در 13 مارس، اتریوم ارتقای مورد انتظار Dencun را دریافت کرد. پس از ارتقای Dencun اتریوم، فعالیت در دورهای صعودی اصلی به سرعت افزایش یافت و به بالاترین سطح هفتگی 32 میلیون تراکنش رسید.

قیمت بنزین در ابتدا در بسیاری از L2 ها تا 100 برابر کمتر بود، اما اخیراً به دلیل رایج تر شدن انتقال حباب و افزایش تقاضای تراکنش، به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید