نهنگ باستانی اتریوم پس از 9 سال ناگهان بیدار شد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت جالب، یک آدرس اتریوم غیرفعال قبل از استخراج حاوی 1000 ETH پس از تقریباً نه سال غیرفعال ماندن فعال شد.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ گزارش داد که “یک آدرس غیرفعال قبل از ماینینگ حاوی 1000 ETH به ارزش 3566925 دلار پس از 8.7 سال فعال شد.”

قدمت این آدرس به دوره قبل از ماینینگ یا ICO برمی گردد که قبل از راه اندازی رسمی شبکه اتریوم در سال 2015 اتفاق افتاد. او 1000 ETH در یک تراکنش جنسیس در 30 ژوئیه 2015 دریافت کرد و تا کنون دست نخورده باقی مانده است. در حالی که قیمت اتریوم در حدود 3556 دلار بود، ارزش اتریوم در کیف پول احیا شده 3.56 میلیون دلار بود.

پس از فعال‌سازی، آدرس نهنگ مجموعه‌ای از تراکنش‌ها را آغاز کرد که 110 ETH را به سه کیف پول هدف جداگانه ارسال کرد. اولین تراکنش یک تراکنش کوچک 2 اتریوم بود، به دنبال آن انتقال دیگری 8 اتریوم و در نهایت انتقال بزرگتر 100 اتریوم بود.

آدرس‌های خفته که پس از سال‌ها عدم فعالیت دوباره ظاهر می‌شوند، اغلب توجه جامعه را به خود جلب می‌کنند و به حدس و گمان دامن می‌زنند. فعال‌سازی غیرمنتظره این آدرس، نگرانی‌هایی را در مورد نیات و انگیزه‌های مالک در پس انتقال ایجاد می‌کند.

این کیف پول ممکن است به دلیل پیدا کردن کلیدهای آن و فعال کردن مجدد آن توسط مالک، یک کیف پول گم شده باشد. دلیل دیگر ممکن است این باشد که مالک تصمیم می گیرد “صبر کند” و تصمیم می گیرد که اکنون زمان مناسبی برای فروش باشد.

هویت کاربر پشت آدرس، یکی از پذیرنده‌های اولیه ETH، ناشناخته است و عنصر دیگری از فتنه را به طرح اضافه می‌کند.

اخیراً چندین نمونه از آدرس‌های غیرفعال اتریوم قبل از استخراج مجدداً پس از سال‌ها خواب فعال شده‌اند. این امر به پذیرندگان اولیه اتریوم و پیشرفت ارزش ارز دیجیتال اتریوم در طول سال‌ها اشاره می‌کند.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، به صورت جانبی معامله می‌کرد و عملکرد بیت کوین را منعکس می‌کرد. اتریوم در حال حاضر طی 24 ساعت گذشته با 0.48 درصد کاهش به 3556 دلار رسیده است و از 25 مارس معاملات جانبی را با قیمت های 3450 تا 3670 دلار ادامه داده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید