نهنگ باستانی اتریوم 32 میلیون دلار ETH را به صرافی بزرگ ایالات متحده منتقل کرد: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

متوجه شدیم که یک شرکت‌کننده ناشناس اتریوم در ICO، 8518 اتریوم به ارزش 32.51 میلیون دلار را به آدرس Kraken، یک صرافی بزرگ در ایالات متحده منتقل کرده است. انتقال در دو برش انجام شد.

در مورد این نهنگ چه می دانیم؟ آدرس‌های “0x771” همچنان 14644 ETH معادل 55.91 میلیون دلار دارند. در طول ICO، این مالک اصلی ناشناس 100000 ETH برای آدرس “0xc348” دریافت کرد، زمانی که قیمت اصلی آلتکوین 0.311 دلار بود.

مرتبط با

او آنها را به مدت یک سال پس از ICO در جولای 2015 فروخت. سپس، فقط سه ماه پیش، به طور ناگهانی متوقف شد و فعالیت خود را دوباره شروع کرد و 29519 ETH را به آدرسی که امروز می شناسیم منتقل کرد. از آن زمان، آدرس ناشناخته اتریوم دو بار توکن ها را به Kraken منتقل کرد که یکی از آنها امروز رخ داد.

""
منبع: هوش آرکام

این احتمال وجود دارد که این سرمایه گذار تصمیم به کسب سود در توکن های خود بگیرد. از زمان ICO، قیمت آلتکوین اصلی 1,228,387 درصد افزایش یافته است. این سرمایه‌گذار اگر از ابتدا فروخته نمی‌شد، از 100000 ETH خود سودی معادل 349.7 میلیون دلار داشت.

مرتبط با

از نظر تاریخی، چنین اقداماتی توسط نهنگ ها به عنوان سیگنال های نزولی در نظر گرفته می شد که اغلب منجر به افزایش نوسانات بازار می شد. با این حال، امروز قیمت اتریوم 0.8 درصد افزایش یافته است و قیمت تنها 7 درصد با بالاترین قیمت خود فاصله دارد. جالب است که ببینیم وقایع چگونه پیش می روند و آیا این امر منجر به بازگشت نهنگ های بیشتری به بازار می شود یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید