کیف پول های قدیمی اتریوم در بحبوحه رونق گسترده قیمت ها مقدار زیادی ETH را خالی می کنند


در یک تحول چشم نواز، کیف پول‌های قدیمی مرتبط با بنیانگذار اتریوم (ETH)، ویتالیک بوترین، در بحبوحه افزایش فعلی قیمت‌های اتریوم دوباره ظاهر شدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که 200 ETH معادل 600000 دلار از کیف‌پول‌هایی که زمانی سرمایه‌گذاری‌های بوترین را تامین می‌کردند، به تراکنش اخیر با کراکن صرافی کریپتوکارنسی مستقر در ایالات متحده ردیابی شد.

مرتبط با

حماسه نه سال پیش زمانی آغاز شد که آدرسی به نام “0x5eD” بودجه کیف پول های ویتالیک بوترین را تامین کرد. تنها دو روز پس از این تراکنش تاریخی، مقدار قابل توجهی 2000 ETH به سرعت از “0x5eD” به آدرس دیگری با عنوان “0x2FE” منتقل شد. قابل توجه است که این دارایی‌های ETH تقریباً یک دهه در “0x2FE” خاموش ماندند تا اینکه ناگهان به “0x9D2” فرستاده شدند.

آخرین پیشرفت در این روایت اسرارآمیز تنها چند ساعت پیش ظاهر شد، زمانی که “0x9D2” 200 ETH را به Kraken واریز کرد.

نمای قیمت اتریوم (ETH).

زمان انجام این تراکنش ها، که در محیطی انجام شد که در آن روند صعودی قابل توجهی در قیمت اتریوم وجود داشت، به ویژه قابل توجه است.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

در جلسه معاملاتی امروز، قیمت اتریوم تقریباً 6 درصد افزایش یافت و به 3110 دلار رسید که بالاترین سطح در یک هفته و نیم گذشته است. مهمتر از آن، اقدامات قیمت در سه روز گذشته تقریباً به طور کامل کاهش را نسبت به ۹ روز گذشته معکوس کرده است.

مرتبط با

به عنوان یادآوری، مهلت پذیرش یا رد ETF نقطه اتریوم در کمتر از یک هفته فرا می رسد و اولین مهلت در نوع خود در بین آلت کوین ها خواهد بود.

شاید بزرگترین سوال در دنیای ارزهای دیجیتال در حال حاضر این باشد که چرا کیف پول‌های قدیمی مرتبط با بنیان‌گذاران اتریوم با افزایش قیمت اتریوم، توکن‌هایی را به صرافی ارسال می‌کردند و همه این‌ها یک هفته قبل از تصمیم ETF اتریوم اتفاق افتاد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید