نهنگ باستانی اتریوم (ETH) ناگهان بازگشتی حماسی دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت قابل توجه در اکوسیستم اتریوم، یکی از شرکت کنندگان اولیه در عرضه اولیه سکه (ICO) اخیراً فروش قابل توجهی انجام داد و توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. طبق گزارش‌های Spot on Chain، شخص مورد نظر 2000 ETH را به مبلغ 6 میلیون USDC فروخت که معامله بسیار بزرگی است.

این رویداد به خصوص به دلیل زمینه تاریخی رابطه نهنگ با اتریوم قابل توجه است. سوابق نشان می دهد که نهنگ برای اولین بار 33213 ETH را در جریان Genesis ICO اتریوم در 30 جولای 2015 با قیمت ICO تقریبا 0.31 دلار برای هر توکن خریداری کرد. با گذشت زمان، برخی از تقریباً 5110 اتریوم یا در صرافی Kraken سپرده شدند یا از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز با قیمت متوسط ​​تقریباً 2545 دلار در هر ETH نقد شدند و دارایی‌های خود را به صورت استراتژیک مدیریت کردند.

با وجود این آخرین فروش، نهنگ همچنان تعادل قابل توجهی در حدود 29700 ETH به ارزش تقریبی 89.4 میلیون دلار دارد که در سه کیف پول توزیع شده است، عمدتاً پلتفرم‌های سهام.

ظهور چنین صاحبان سابق اغلب به بررسی دقیق و گمانه زنی در بازار ارزهای دیجیتال منجر می شود. داده های تاریخی نشان می دهد که فروش بزرگ توسط سرمایه گذاران اولیه می تواند بر پویایی بازار تأثیر بگذارد و به افزایش نوسانات کمک کند.

جالب اینجاست که این فروش همزمان با دوره نزولی است که در آن قیمت اتریوم به زیر 3000 دلار در هر اتریوم کاهش یافت. از ابتدای هفته، اتریوم نسبت به اوج اخیر خود در حدود 3300 دلار، 9 درصد کاهش یافته است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید