نهنگ های بیت کوین باستانی یک روز قبل از نصف شدن، 223 درصد سود ثبت کردند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

گزارش اخیر کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant نشان داد که دارندگان قدیمی بیت کوین، که اغلب به آنها “نهنگ های قدیمی” گفته می شود، شاهد افزایش چشمگیر 223 درصدی در سود بوده اند. این افزایش قابل توجه سودآوری در زمانی بسیار مهم است که بیت کوین آماده شرکت در رویداد نصف شدن است که در کمتر از 24 ساعت برنامه ریزی شده است.

از یک طرف، به نظر می رسد که نهنگ های قدیمی که مقادیر زیادی بیت کوین را با چنین سودهایی در اختیار دارند، خطری دارند که بخواهند زودتر آن را در حافظه پنهان کنند. با این حال، با توجه به اینکه سودهای تحقق نیافته در دارایی های کوتاه مدت BTC تقریباً به صفر رسیده است، دارندگان کوتاه مدت احتمالاً ریسک بیشتری را به همراه خواهند داشت. این امر انگیزه فروش بیشتر را کاهش می دهد.

احتمالاً بهترین حالت برای تسویه بیشتر بازار قبل و در طول نصف شدن، کاهش بیشتر قیمت بیت کوین است که منجر به فروش وحشتناک با ضرر و انحلال گسترده دارندگان کوتاه مدت می شود. در عین حال، سرمایه‌گذاران بلندمدت به حفظ و ثبت حداقل سودهای سه رقمی ادامه می‌دهند و چندان نگران این نیستند که چگونه نصف شدن بیت کوین بر قیمت در اینجا و اکنون تأثیر می‌گذارد.

دو سوال

با نزدیک شدن به پایان شمارش معکوس برای نصف شدن، انتظارات و عدم قطعیت در فضای کریپتو افزایش می یابد. از لحاظ تاریخی، این رویداد با افزایش نوسانات بازار و تغییرات عمیق در احساسات سرمایه گذار همراه بوده است.

با این حال، در میان این محیط عدم قطعیت، دارندگان بلندمدت مصمم باقی می مانند، که به دلیل دستاوردهای قابل توجه و اعتقاد تزلزل ناپذیر خود به پیشنهاد ارزش بنیادی بیت کوین تقویت شده اند.

همانطور که جامعه کریپتو برای رویداد بزرگ آینده آماده می شود، همه نگاه ها به نهنگ های باستانی و سود آنها معطوف است. آیا آنها تصمیم خواهند گرفت از سود خود سرمایه گذاری کنند، که به طور بالقوه باعث ایجاد آشفتگی در بازار می شود؟ یا اینکه تعهد آنها به استراتژی های نگهداری بلندمدت پیروز خواهد شد و بیت کوین را در میان نوسانات تثبیت خواهد کرد؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید