نهنگ بیت کوین باستانی با انتقال 535 میلیون دلاری بیت کوین، بورس بزرگ را غرق کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش غیرمنتظره از وقایع، کیف پول بیت کوین که برای مدت طولانی خاموش بود، 8000 بیت کوین به ارزش تقریبی 535.64 میلیون دلار را به بایننس، بزرگترین صرافی جهان، در اوایل امروز انتقال داد. به گزارش Lookonchain، این تراکنش مهم اولین فعالیت در این کیف پول در بیش از پنج سال و نیم است.

کیف پول مورد بحث برای اولین بار 8000 بیت کوین در 6 دسامبر 2018 دریافت کرد که تقریباً 3810 دلار به ازای هر سکه بود. از آن زمان تاکنون، ارزش بیت کوین در این کیف پول بیش از 14 برابر افزایش یافته و تقریباً به 505.44 میلیون دلار رسیده است.

مرتبط با

به طور سنتی، وقتی تعداد زیادی از ارزهای رمزنگاری شده به صرافی‌ها منتقل می‌شوند، این معمولاً به این معنی است که نهنگ‌ها قصد فروش آن‌ها را دارند، که فشار نزولی بر قیمت‌ها وارد می‌کند. این حرکت‌های بزرگ به دقت زیر نظر گرفته می‌شوند، زیرا می‌توانند تأثیر زیادی بر احساس بازیگران بزرگ در مورد بازار و تغییر قیمت‌ها داشته باشند.

فعال شدن مجدد کیف پول‌های نهنگ خفته، به ویژه آنهایی که مقادیر قابل توجهی بیت کوین دارند، به طور کلی یک شاخص منفی برای بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود.

این نهنگ ها به دلیل حجم دارایی هایشان، قدرت تاثیرگذاری بر قیمت های بازار را دارند. وقتی این کیف پول‌های طولانی مدت غیرفعال زنده می‌شوند، می‌تواند عدم اطمینان و ترس را در بین سرمایه‌گذارانی ایجاد کند که ممکن است فروش‌های بزرگی را پیش‌بینی کنند که می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌های مشابه شود.

مرتبط با

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

این انتقال اخیر به بایننس باعث ایجاد برخی اثرات موجی در بازار شده است، به طوری که قیمت بیت کوین امروز تقریباً 4 درصد کاهش یافت و به 66800 دلار رسید.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید