Anchorage Digital رأی گیری DeFi را برای مشتریان حضانت راه اندازی می کند


Anchorage به AAVE، Lido و BitDAO می‌پیوندد تا Snapshot، پلتفرم رای‌گیری خارج از زنجیره را بپذیرد.

مشتریان نهادی نگهبان کریپتو Anchorage Digital اکنون می‌توانند نگرانی‌های خود را در مورد ارائه توکن‌های خود بدون پرداخت هزینه‌های بالای گاز ابراز کنند.

بر اساس اعلامیه 16 مه، Anchorage Snapshot، یک مشتری چند مدیریتی بدون گاز و خارج از زنجیره را ادغام خواهد کرد تا به “کاربران جامعه دارندگان توکن” اجازه دهد تا در مورد پیشنهادات حاکمیتی با توکن های خود بدون پرداخت هیچ گونه هزینه گاز رای دهند.

او گفت که همه رای گیری ها تحت نظارت انکوریج و بدون جابجایی وجوه انجام خواهد شد.

Snapshot توسط پروتکل های غیرمتمرکز مانند AAVE (AAVE)، Lido (LDO) و BitDAO استفاده می شود. این رای گیری خارج از زنجیره را ثبت می کند – به این معنی که تراکنش ها به صورت عمومی در بلاک چین ثبت نمی شوند.

مزیت این رویکرد، به گفته انکوریج، “راحتی” است:

مبادله برای چنین راحتی در قالب ضمانت‌های زنجیره‌ای ارائه می‌شود. رای گیری فوری رایگان است زیرا آرا خارج از زنجیره شمارش می شوند و بنابراین نیازی به پرداخت گاز ندارند. مسئولیت اجرای تصمیم معمولاً به یک multisig که توسط تیم پروتکل اداره می‌شود، سپرده می‌شود.”

Anchorage گفت که در حال حاضر از “بیش از 60 توکن ERC-20” پشتیبانی می کند و قصد دارد در آینده از همه توکن های معتبر ERC-20 پشتیبانی کند.

مرتبط با: Anchorage با پنج صرافی رمزارز، شبکه نگهبانی ایجاد می کند

در اکتبر 2022، اعلام شد که Anchorage در حال گسترش عملیات خود به آسیا با پنج شریک سازمانی جدید، از جمله Bitkub، DreamTrade و FBG Capital است. او خاطرنشان کرد که مصرف کنندگان آسیایی “با اشتیاق ارزهای دیجیتال را پذیرفته اند.”

این عکس فوری اخیراً برای جمع‌آوری رأی از دارندگان توکن AAVE و LDO در مورد هر یک از آخرین به‌روزرسانی‌ها یا پیشنهادهای حاکمیتی پروتکل استفاده شد.

سیستم رای گیری همچنین برای کاربران AAVE که به طور تصادفی توکن های خود را به آدرس اشتباه ارسال کردند مفید بود.

در جولای 2022، LidoDAO، هیئت حاکمه ای که Lido Finance را کنترل می کند، یک راه حل سهامداری مایع برای ارزهای رمزپایه اثبات سهام، موافقت کرد که 1٪ از عرضه توکن LDO را به مبلغ 14.5 میلیون دلار به DragonFly Capital بفرستد. رای Snapshot برگزار کرد که رد شد. توسط دارندگان توکن .

مجله: DeFi در مقابل CeFi: تمرکززدایی برای پیروزی؟
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *