تحلیلگر یادآوری مهمی درباره هاوینگ بیت کوین صادر کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نصف شدن بیت کوین داغ ترین موضوع در حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال است. اما کریس برنیسک، تحلیلگر سابق Ark Invest پیشنهاد می کند که داستان چیزهای بیشتری وجود دارد. تجزیه و تحلیل او با استفاده از چرخه بیت کوین گذشته یادآوری می کند که نصف شدن بیت کوین و حرکت آن در چرخه به آن سادگی که در نگاه اول به نظر می رسد نیست. نگاه.

نموداری که چرخه های پس از نصف شدن بیت کوین را نشان می دهد، الگوی نوسان و کاهش آن را طی چندین سال نشان می دهد. دوره های پس از نصف شدن معمولاً با یک دوره رونق شروع می شود و به دنبال آن یک مرحله آرام بخش است. ما در حال حاضر در مرحله‌ای هستیم که رشد در آن کاهش می‌یابد، و «دست‌های کاهو» (کسانی که می‌توانند سریع بفروشند) را تشویق می‌کنیم که رها کنند. با این حال، تاریخ نشان می‌دهد که کسانی که مقاومت می‌کنند ممکن است روزهای پررونقی را در پیش داشته باشند.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

با نگاهی به نمودار قیمت فعلی بیت کوین، شاهد مقاومت نزدیک به 67000 دلار و حمایت 50000 دلار هستیم. اگر بیت کوین بالاتر از این سطح حمایت باقی بماند و شروع به صعود کند، می تواند تلاش کند تا اوج های قبلی نزدیک به 67000 دلار را دوباره آزمایش کند. شکست بیش از این می تواند نشانه آغاز یک روند صعودی جدید باشد. اما اگر پایین‌تر از سطح حمایت قرار گیرد، می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر قبل از یک بازگشت قابل توجه باشیم.

یادآوری Burniske به موقع بود زیرا بازار عملکرد ضعیفی داشت. نصف شدن اغلب فقط شروع است، و مسابقه ای که در پی خواهد آمد ممکن است احساسات سرمایه گذاران را آزمایش کند. پایین بودن چرخه فعلی دوره ای از انباشت را نشان می دهد که در آن کسانی که به ارزش بلندمدت بیت کوین اعتقاد دارند ممکن است فرصت هایی را در جایی که دیگران شاهد رکود هستند ببینند.

نکته کلیدی برای سرمایه گذاران این است که هاوینگ در واقع سوخت رشد بیت کوین را فراهم می کند، اما در عین حال، رشد فوری قبل یا بعد از نصف شدن تضمین نمی شود. مرحله تثبیت فعلی ممکن است آرامش قبل از رالی بعدی باشد، اما فقط زمان مشخص خواهد کرد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید