Amber Group برای بازیابی از آلودگی FTX 300 میلیون دلار جمع آوری می کند


بودجه جدید Fenbushi با هدف کمک به Amber برای رفع برخی از “معایب مهم” که در پی پیش‌فرض FTX ظاهر شده‌اند، است.

آمبر دور جدید سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری سری C را به رهبری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز بر بلاک چین، Fenbushi Capital US، تکمیل کرده است. اعلام کرد در 15 دسامبر در توییتر.

دور جدید بودجه در حالی صورت می‌گیرد که امبر تصمیم گرفته است بودجه قبلی سری B خود را به دلیل سقوط FTX متوقف کند و به جای آن به سری C ادامه دهد.

قبل از شکست FTX، آمبر در حال تکمیل توسعه سری B با ارزش 3 میلیارد دلار بود. همانطور که قبلا گزارش شده بود، این شرکت قصد داشت 100 میلیون دلار به عنوان بخشی از بودجه سری B خود جمع آوری کند و هدف آن تکمیل دور تا ژانویه 2023 بود. تا اواسط دسامبر 2022، امبر 50 میلیون دلار در این دور جمع آوری کرده بود.

این شرکت گفت که آخرین بودجه Fenbushi با هدف کمک به Amber برای رفع برخی از “معایب قابل توجه” در برخی محصولات در پی پیش‌فرض FTX است.

امبر گفت: «بنابراین ما به سرعت برای تنظیم استراتژی جمع‌آوری کمک‌های مالی خود واکنش نشان دادیم. به همین دلیل، آمبر برنامه های خود برای گسترش به اروپا و ایالات متحده را کنار گذاشت و همچنین برخی از پروژه های مرتبط با متاورز را کنار گذاشت.

آمبر تکرار کرد که اگرچه آمبر در زمان سقوط تقریباً 10 درصد از کل سرمایه تجاری خود را در FTX در اختیار داشت، اما آلودگی FTX بر فعالیت های روزانه شرکت تأثیری نداشت.

مربوط: گزارش شده است که رئیس سابق FTX ایالات متحده آمریکا به دنبال بودجه 6 میلیون دلاری برای راه اندازی استارتاپ کریپتو است

این شرکت همچنین به اخراج برخی از کارمندان خود به دلیل همه‌گیری FTX اشاره کرد: این تصمیمات آسان نبود و متأسفانه مجبور شدیم با بسیاری از همکاران عالی خود خداحافظی کنیم. بر اساس برخی گزارش ها، آمبر بیش از 40 درصد از کارکنان خود را در سپتامبر و دسامبر 2022 اخراج کرد.

با وجود کنار گذاشتن برنامه های توسعه و اخراج کارکنان، امبر از اهداف خرید خود دست برنداشته است. در 14 دسامبر، Amber پلتفرم رمزنگاری سنگاپوری Sparrow Holdings را به مبلغی نامشخص خریداری کرد.

شرکت تجاری ارزهای دیجیتال Amber Group در حال انجام اقداماتی برای کاهش پیامدهای قرار گرفتن در معرض صرافی ورشکسته FTX با ارائه فعالانه بودجه جدید است.
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید