گروه آمبر پس از اعلام ورشکستگی، برنامه های توسعه خود را کنار می گذارد: گزارش


امبر که تحت حمایت تماسک است، نزدیک به 50 میلیون دلار از یک صندوق جدید دولتی جمع آوری کرده است و این قرارداد در ژانویه اعلام خواهد شد.

به گفته یکی از مدیران ارشد، شرکت تجاری ارزهای دیجیتال Amber Group برنامه های توسعه خود را علیرغم «بدون اختلال» در فعالیت های روزمره سرایت FTX به حالت تعلیق در می آورد.

به گفته شریک مدیریت آنابل هوانگ، Amber برنامه های توسعه خود را در اروپا و ایالات متحده به دلیل قرار گرفتن در معرض صرافی از بین رفته FTX کنار گذاشته است و بر مشتریان نهادی در آسیا تمرکز خواهد کرد.

فایننشال تایمز در دسامبر گزارش داد که هوانگ همچنین گفت که آمبر باید پروژه جدید متاورس را به دلیل آلودگی FTX از اولویت خارج کند.

این شرکت علاوه بر کنار گذاشتن برنامه های توسعه خود، اخیراً تعداد کارکنان خود را کاهش داده است. این شرکت پس از اخراج 40 درصد از کارکنان در ماه سپتامبر، گزارش شده است ادامه داد برای اخراج مجدد کارمندان در ماه دسامبر.

به گفته هوانگ، تقریباً 10 درصد از سرمایه تجاری آمبر به FTX وابسته بود که برای عملیات روزانه این شرکت مشکلی ایجاد نمی کند. آمبر در راستای برنامه های خود برای ادامه خدمت رسانی به مشتریان در آسیا، به کار برای جمع آوری سرمایه های جدید و خریدهای جدید ادامه داد.

شرکت تحت حمایت Temasek نزدیک به 50 میلیون دلار از یک صندوق جدید دولتی جمع آوری کرده است و این معامله در ژانویه اعلام می شود. مشابه دور قبلی 200 میلیون دلاری آمبر، سرمایه جدید 3 میلیارد دلار برای شرکت ارزش دارد. مبلغ افزایش یافته دو برابر مقداری است که Amber در ابتدا انتظار می رفت تضمین کند.

هوانگ گفت که امبر فکر نمی‌کند که افزایش مداوم شکست خورده باشد. او گفت: «ما برای افزایش سرمایه تحت فشار نیستیم.

مربوط: تیانتیان اوسدر، یکی از بنیانگذاران گروه آمبر، در سن 30 سالگی درگذشت.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که هوانگ اتهامات مربوط به ورشکستگی امبر را رد کرد. ادمین در دسامبر به توییتر رفت. پاسخ با توجه به ادعاهای امبر مبنی بر اینکه او “در آستانه ورشکستگی” است:

“ما طبق معمول به کار خود ادامه می دهیم. اگر نگرانی دارید، مانند همیشه از برداشت ها استقبال می شود.

این ادعاها توسط تحلیلگر زنجیره ای Lookonchain مطرح شد که برخی از اختلافات کلیدی را بین کیف پول هایی که ادعا می شود متعلق به Amber هستند و وجوه و حجم تراکنش ها را گزارش کرد، بیان کرد.
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید