گزارش: گروه آمبر پلتفرم ارز دیجیتال صرافی اسپارو را خریداری کرد


این خبر پس از آن منتشر شد که گزارش شد گروه آمبر برنامه های توسعه خود را به دلیل ریسک مالی در سقوط FTX پس گرفته است.

بر اساس اعلامیه ای که در دسامبر منتشر شد، شرکت معاملات ارزهای دیجیتال Amber Group که در زمان سقوط بازار سهام تقریباً 10 درصد از سرمایه معاملاتی خود را در FTX در اختیار داشت، طبق اعلامیه ای که در دسامبر منتشر شد، پلتفرم ارزهای دیجیتال Sparrow Holdings را خریداری کرده است.

پلتفرم رمزنگاری سنگاپور، Sparrow Holdings، که محصولات و راه حل‌های دارایی دیجیتال را ارائه می‌کند، در ماه آگوست مجوز پرداخت را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرد تا خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) را در سنگاپور تحت قانون خدمات پرداخت (PSA) ارائه دهد.

اسپارو که در سال 2018 تأسیس شد، با مؤسسات مالی و دفاتر خانوادگی برای طراحی راه‌حل‌های دارایی دیجیتال سفارشی برای دستیابی به اهداف رشد مشتری محور و در عین حال حفظ الزامات انطباق، همکاری می‌کند.

مطالب مرتبط: Amber Group از سخت افزار ساده برای نشان دادن سرعت و آسانی هک Wintermute استفاده می کند

خبر خرید هلدینگ اسپارو توسط گروه آمبر در زمان حساسی برای این شرکت منتشر شد.

در 25 نوامبر، کوین تلگراف گزارش داد که بنیانگذار گروه آمبر، تیانتیان یوزردر، که با نام “TT” نیز شناخته می شود، به طور غیرمنتظره ای در 23 نوامبر در سن 30 سالگی در خواب درگذشت.

مدت کوتاهی پس از اعلام مرگ یکی از بنیانگذاران، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه Amber Group برنامه های توسعه خود را در پی سقوط FTX و اثرات آبشاری آن بر بازار متوقف کرده است.

به گفته شریک مدیریت آنابل هوانگ، امبر مجبور شد پروژه جدید متاورس خود را به دلیل آلودگی FTX کاهش دهد.

طبق گزارش ها، این شرکت همچنین نیروی کار خود را کاهش داد و تا 40 درصد از کارکنان خود را در ماه سپتامبر اخراج کرد و در ماه دسامبر تعداد بیشتری از کارکنان را اخراج کرد.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید