حقایق شگفت انگیز ساتوشی در مورد مردی که پیتزا را به قیمت 10000 بیت کوین خرید


فهرست

  • Hanyecz ایده های خود در مورد بیت کوین را با ساتوشی در میان می گذارد
  • Hanyecz استخراج را با GPU آغاز می کند

علاقه مندان به بیت کوین @pete_rizzo_ در ناکاموتو گفت که دومی مشغول ایجاد BTC بود.

Hanyecz یک توسعه دهنده تصادفی فناوری اطلاعات نبود که تصمیم بگیرد از بیت کوین برای خرید پیتزا استفاده کند. او یکی از اعضای تیم توسعه OG ساتوشی بود و نشان خود را در استخراج بیت کوین گذاشت.

Hanyecz ایده های خود در مورد بیت کوین را با ساتوشی در میان می گذارد

چهارده سال پیش، Laszlo Hanyecz توسعه دهنده مک در جکسونویل، فلوریدا مستقر بود. زمانی که یک سال پس از عرضه بیت کوین در سال 2010 با بیت کوین روبرو شد، بیت کوین فقط روی ویندوز اجرا می شد، بنابراین هانیچ تصمیم گرفت آن را به MacOS تغییر دهد. او این کار را با ترجمه کد بیت کوین و تطبیق آن برای اجرا در مک انجام داد. نسخه جدید کد را در iBook G4 نوشت.

Hanyecz بعدها به یکی از قابل اعتمادترین همکاران ساتوشی ناکاموتو تبدیل شد. موضوع فوق شامل یک اسکرین شات از فروم BitcoinTalk بود که در آن ناکاموتو و لازلو در مورد آنچه بیت کوین را ارزشمند می کند و مکانیسم های کاری تراکنش های خود بحث می کردند. آنها همچنین ایده ها و برنامه هایی را در مورد طراحی آینده و مقیاس پذیری بیت کوین تبادل کردند.

“خریدار پیتزا بیت کوین” همیشه آنچه را که ساتوشی در انجمن پیشنهاد می کرد نمی پذیرفت و ایده های او را رد می کرد. یکی از اسکرین شات های موجود در تاپیک نشان می دهد که “لازلو در حال عقب نشینی با کسانی است که فکر نمی کنند شبکه به هر حال می تواند مقیاس پذیر باشد.”

مرتبط با

Hanyecz استخراج را با GPU آغاز می کند

لازلو یکی از پنج توسعه دهنده اصلی بود که به ساتوشی در توسعه بیت کوین کمک کرد. او همچنین جزو اولین توسعه دهندگانی بود که شروع به استخراج بیت کوین کرد. او اولین کسی بود که بیت کوین را با پردازنده گرافیکی استخراج کرد. این یک کامپیوتر بازی قدرتمند داشت و به همراه آن قدرت هش بیت کوین را تقویت می کرد. کامپیوتر او به مرد اجازه داد تا در دو ماه اول پس از شروع استخراج، 35000 بیت کوین به دست آورد. او بعداً به لطف ماینینگ در مدت کوتاهی 80000 بیت کوین به دست آورد.

در 18 می 2010، او با انتشار اطلاعیه ای مبنی بر اینکه با خوشحالی دو پیتزا بزرگ می خرد و هزینه آنها را با بیت کوین می پردازد، تاریخ فرهنگ پاپ بیت کوین را ثبت کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید