آنتونی پمپلیانو در ETF Solana صحبت می کند: «آلت کوین ها به وال استریت می آیند»


شرکت سرمایه گذاری VanEck مستقر در نیویورک با جدیدترین پیشنهاد خود برای ایجاد یک ETF نقطه ای Solana به نام VanEck Solana Trust سروصدا کرده است. هدف این صندوق ارائه قرار گرفتن در معرض مستقیم SOL است. این کار را با استفاده از قیمت ها در پلتفرم های معاملاتی منتخب برای ارزش گذاری روزانه سهام خود انجام می دهد.

این در راستای تایید اخیر ETF های بیت کوین توسط SEC و تایید مداوم چندین ETF نقطه ای اتریوم، از جمله یکی از VanEck است.

مرتبط با

آنتونی پمپلیانو، یکی از نام‌های بزرگ این صنعت، از برنامه ETF به عنوان مدرکی برای حرکت آلت‌کوین‌ها به سمت وال استریت نام برد. پومپلیانو گفت که ارزهای دیجیتال بازارهای عمومی را بی‌ثبات‌تر و مخاطره‌آمیزتر کرده‌اند و از این ایده حمایت می‌کنند که مؤسسات بیشتری فقط به دارایی‌های دیجیتالی غیر از بیت‌کوین و اتریوم علاقه دارند.

از سوی دیگر، جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، کمی محتاط تر بود و به موانع نظارتی احتمالی اشاره کرد. سیفارت گفت، اگرچه VanEck برای ETF Solana درخواست داده است، اما بسته به سیستم سیاسی ممکن است کمی طول بکشد.

او گفت که پرونده رسمی 19b-4، که برای تعیین جدول زمانی مهم است، هنوز در دسترس نیست، بنابراین راه اندازی می تواند در اواسط مارس 2025 باشد.

مرتبط با

با نگاهی به آینده، چندین سؤال در مورد محیط نظارتی و جدول زمانی تأیید وجود دارد. مهمترین چیزی که باید تماشا کنید این است که چگونه پویایی بازار و احساسات سرمایه گذاران با ارزیابی بیشتر پیشنهادات ETF آلتکوین تغییر خواهد کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید