تقریبا 70 میلیون XRP در 24 ساعت، در اینجا چه اتفاقی می افتد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 66.5 میلیون XRP فروش انجام شده است
  • ریپل یک میلیارد XRP منتشر کرد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط کارآگاه بلاک چین محبوب Whale Alert، در 24 ساعت گذشته دو انتقال بزرگ XRP به صرافی های ارزهای دیجیتال برتر مستقر در مکزیک و اتحادیه اروپا ارسال شده است.

در مجموع، حدود 70 میلیون XRP توسط مالکان ناشناس منتقل و فروخته شد.

66.5 میلیون XRP فروش انجام شده است

منبع داده ای که در بالا ذکر شد، دو انتقال ارز دیجیتال قابل توجه با 30،370،000 و 33،200،000 XRP را ثبت کرد. زمانی که این معاملات انجام شد، ارزش آنها 14,633,165 دلار و 16,001,607 دلار بود.

در حالی که آدرس اولین انتقال XRP به ارزش میلیون ها دلار، صرافی مبتنی بر اتحادیه اروپا Bitstamp بود، دومی به Bitso منتقل شد.

این دو تراکنش اصلی ارزهای دیجیتال زمانی رخ دادند که قیمت XRP تلاش کرد به بالای سطح مقاومت 0.48736 دلار صعود کند. XRP تاکنون تقریباً 2٪ کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 0.48000 دلار تغییر کرده است.

XRP در حال حاضر به نظر می رسد در یک کانال نزولی حرکت می کند.

مرتبط با

ریپل یک میلیارد XRP منتشر کرد

در 2 ژوئیه، Whale Alert گزارش داد که غول بلاک چین Ripple Labs به طور سنتی یک میلیارد XRP کامل از escrow باز می کند. با این حال، در گذشته، این انتقال عظیم XRP از escrow در اولین روز هر ماه جدید انجام می شد.

این بار میلیارد XRP در سه قسمت شامل 500,000,000، 100,000,000 و 400,000,000 XRP منتشر شد. در مجموع، مقدار XRP منتشر شده 476.8 میلیون دلار ارزش داشت.

به عنوان یک قاعده، این برداشت‌های سپرده بزرگ توسط ریپل باعث می‌شود که شرکت حدود 800،000،000 از دارایی‌های خود را تا ماه آینده قفل کند. ریپل وجوه قفل نشده را به فیات تبدیل می کند و از آن برای پوشش هزینه های عملیاتی خود یا ارسال XRP بیشتر به مشتریان شرکتی خود استفاده می کند. با این حال، ریپل در چهار سال گذشته بخشی از XRP باز شده را صرف هزینه‌های حقوقی مربوط به پرونده‌ای که توسط SEC در دسامبر 2020 آغاز شد، کرده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل اخیراً پیش بینی کرده است که این پرونده حقوقی طولانی مدت در سال جاری و به ویژه در ماه سپتامبر به پایان خواهد رسید. او به شوخی آن را «پایان تابستان» نامید.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید