تقریباً 10 میلیارد Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin همچنان توجه زیادی را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب می کند. این بار به لطف رشد ارزش زنجیره ای، مانند تراکنش های سطح نهنگ و موارد دیگر، که در آن 10 میلیارد DOGE در یک دوره 24 ساعته معامله شد. بیایید داده ها را از شاخص های موجود جدا کنیم.

در 24 ساعت گذشته در مجموع 1.5 هزار تراکنش با Dogecoin انجام شده است. در حالی که 1.89 هزار تراکنش در 7 ژوئن 2024 وجود داشت، تنها 1.18 هزار تراکنش در 9 ژوئن 2024 وجود داشت. تراکنش‌های Dogecoin در حال جذب و مشارکت هستند که این سطح بالای فعالیت نشان می‌دهد. بازار به طور کلی تقریباً همزمان با پیک در 7 ژوئن در حال تغییر است که احتمالاً به دلیل اخبار مهم یا فعالیت سرمایه گذاران است.

داده های ITB
منبع: IntoTheBlock

در مجموع 9.29 میلیارد تراکنش DOGE در 24 ساعت گذشته انجام شده است. این رقم با بالاترین سطح هفت روزه 27.78 میلیارد DOGE در 7 ژوئن 2024 و پایین ترین رقم هفت روزه 6.84 میلیارد DOGE در 9 ژوئن 2024 متفاوت است. پویایی قوی بازار با مقدار قابل توجهی از حجم نشان داده می شود. کاهش بحرانی از بالاترین سطح هفت روزه نشان دهنده سود یا همسویی مجدد در بین کیف پول ها است که احتمالاً منعکس کننده چرخه های منظم بازار است.

همچنین حجم بالای معاملات دلار قابل توجه بود. در 24 ساعت گذشته، 1.33 میلیارد دلار DOGE با مبادلات گسترده همراه بود. بالاترین نرخ هفت روزه معاملات عمده در 7 ژوئن 2024، 4.2 میلیارد دلار بود، در حالی که پایین ترین نرخ هفت روزه در 9 ژوئن 2024، 1.01 میلیارد دلار بود.

مرتبط با

این مبادلات سطح بالا نشان می دهد که بازیگران اصلی به طور فعال با DOGE معامله می کنند و به نقدینگی و عمق بازار کمک می کنند. اوج 7 ژوئن همچنین دوره ای از معاملات شدید را نشان می دهد که احتمالاً توسط حرکت های استراتژیک موسسات یا سرمایه گذاران اصلی تقویت می شود.

با بررسی این الگوها، مشخص می‌شود که Dogecoin در محیطی از تغییرات پویا بدون مواجهه با بن‌بست باقی می‌ماند. سرمایه‌گذاران فردی و نهادی هر دو فعال هستند، که حجم خالص بالای و اندازه قابل توجه معاملات آنها مشهود است. همانطور که احساسات متعادل نشان می دهد، بازار هم محتاط و هم فعال است. آماده برای واکنش سریع به اطلاعات جدید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید