الف زیرو برنامه 50 میلیون دلاری تامین مالی اکوسیستم را راه اندازی کرد


برنامه تامین مالی اکوسیستم شامل کمک های مالی، جوجه کشی و تسریع برای تمام مراحل توسعه محصول است که در آن متقاضیان تایید شده حداکثر 500000 دلار برای هر پروژه دریافت خواهند کرد.

Aleph Zero در حال راه اندازی برنامه 50 میلیون دلاری Aleph Zero اکوسیستم تامین مالی است که در 18 آوریل اعلام شد. پذیرش جهانی

Antoni Zolciak، یکی از بنیانگذاران Aleph Zero، در مصاحبه ای با Cointelegraph به اشتراک گذاشت که “هدف برنامه مالی Aleph Zero Ecosystem Finance تامین مالی نوآوری های تیم های توسعه دهنده است که قابلیت ها، عملکرد و پذیرش بلاک چین Aleph Zero را گسترش می دهند.” Zolciak همچنین به Cointelegraph گفت که این برنامه از انواع ایده‌های پروژه، از اثبات مفهوم تا تیم‌های مجرب با راه‌حل‌هایی در سراسر پلتفرم‌ها، پشتیبانی می‌کند.

Aleph Zero به دنبال جذب توسعه دهندگان با ارائه پشتیبانی جامع است که فراتر از کمک های مالی است، مانند کمک به امکان سنجی کسب و کار، انطباق با مقررات و ایجاد جامعه. این بنیاد قصد دارد تجربه خود را در ساختن چیزی از پایه به اشتراک بگذارد و همچنین دسترسی به یک شبکه قابل اعتماد از شرکا را فراهم کند. Zolciak گفت: “ما امیدواریم که رویکرد کمی بازطراحی شده در مورد نحوه پشتیبانی Tier 1s از سازندگان و فراتر از ارائه کمک های مالی داشته باشیم.”

برنامه مالی اکوسیستم شامل کمک های مالی، جوجه کشی و تسریع در تمام مراحل توسعه محصول است که در آن متقاضیان موفق تا سقف 500000 دلار برای هر پروژه کمک مالی دریافت می کنند. علاوه بر این، دریافت کنندگان کمک هزینه دسترسی انحصاری به استخر سرمایه گذاری خطرپذیر Aleph Zero، وام های زیرساختی از خدمات وب آمازون و مشاوره طراحی امنیتی از Kudelski Security دریافت خواهند کرد. شبکه شریک Aleph Zero همچنین در صورت نیاز بازاریابی، برندسازی، UX، طراحی محصول و پشتیبانی عملیاتی را ارائه خواهد کرد.

ماگدالنا اولکسی، رهبر اکوسیستم Aleph Zero در مورد انواع پروژه‌هایی که Aleph Zero علاقه‌مند به حمایت از آنها هستند و معیارهای انتخاب دریافت‌کنندگان کمک هزینه گفت: “بنیاد Aleph Zero فعالانه به دنبال حمایت از طیف گسترده‌ای از پروژه‌هایی است که به اکوسیستم ارزش می‌افزایند. ما توانایی آن برای بهبود استفاده و پذیرش شبکه، قابلیت های اجرایی آن و منحصر به فرد بودن پروژه را در نظر می گیریم. در نهایت، هدف این بنیاد تشویق نوآوری و اصالت در پیشنهادات است.

مرحله آزمایشی این برنامه مجموعه‌ای از پروژه‌ها شامل پروتکل وام‌دهی و استقراض غیرمتمرکز Abax، بازار NFT ArtZero، سرویس نام دامنه AZERO Domains، تجربه منحصر به فرد استخر ابرداده تاریک DRKVRS، پلتفرم هویت غیرمتمرکز درجه سازمانی Gatenox و پلتفرم امنیتی غیرمتمرکز Interlock است. تولید شده.

برنامه مالی اکوسیستم Aleph Zero توسط مشارکت کنندگان بلندمدت این پروژه، از جمله NxGen، Diamond Atlas Capital، BlackDragon، Necker Ventures، Hodl.nl و Hodl Ventures، Pragma Ventures، RR2 Capital، Cardinal Cryptography و Cardinal Rock Ventures، و دیگران است. پشتیبانی می شود. خارق العاده.

مرتبط: Pantera Capital سرمایه گذاری 22.5 میلیون دلاری را در آزمایشگاه های M^ZERO برای زیرساخت های غیرمتمرکز رهبری می کند.

علی‌رغم آخرین اخبار مالی اکوسیستم، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در شرکت‌های ارز دیجیتال در سه ماهه اول سال 2023 به کاهش خود ادامه داد. بر اساس گزارشی از Galaxy Research، بازوی تحقیقاتی شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Galaxy Digital، 2.4 میلیارد دلار توسط سرمایه گذاران خطرپذیر در سه ماهه اول سال 2023 سرمایه گذاری شده است. کمترین میزان سرمایه گذاری از سه ماهه آخر سال 2020.

در این گزارش آمده است: «شرکت‌هایی که در زیربخش Web3، NFTs، DAOs، Metaverse و Gaming ایجاد می‌کنند، بیشترین معاملات را جمع‌آوری کردند، در حالی که شرکت‌های بازرگانی، بورس، سرمایه‌گذاری و وام‌دهی بیشترین سرمایه (538 میلیون دلار) را جذب کردند.

سرمایه گذاری های VC از زمانی که به اوج خود در حدود 13 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2022 رسیده است، کاهش یافته است و نتایج سه ماهه آخر نشان دهنده کاهش بیش از 80 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

مجله: چرا باید به انجمن بازی های بلاک چین بپیوندید؟ لذت ببرید، سود ببرید و بازی های بهتری بسازید


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *