آلبرایت کپیتال شکایت خود را علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon پس گرفت

آلبرایت کپیتال شکایت خود را علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon پس گرفت


Terraform Labs بنیانگذار US Dollar Terra (UST)، یک استیبل کوین الگوریتمی است که لنگر خود را در می 2022 از دست داد.

بر اساس اعلامیه استیضاح داوطلبانه ای که در 9 ژانویه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده ارائه شد، آلبرایت کپیتال از شکایت خود علیه آزمایشگاه های Terraform و بنیانگذار آن دو کوون پس گرفت. با اجرای stablecoin UST به عنوان یک “طرح Ponzi” (“RICO”) عمل کنید.

سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC)، بیانیه زیر را در توییتر بیان کرد:

سو ژو قبلا ادعا کرده بود که ورشکستگی 3AC تا حدی به دلیل فروپاشی UST بوده است. دعوا بدون پیش داوری رد شد، به این معنی که شاکی در صورت تمایل می تواند در آینده مجدداً شکایت کند.

مربوط: ترا به طور تصادفی ژتون ها را به سمت شخص اشتباهی پرتاب کرد

دلار آمریکا (UST) یک استیبل کوین الگوریتمی بود که توسط آزمایشگاه‌های Terraform ایجاد شد. او روی شبکه Terra کار می کرد که سکه محلی آن LUNA بود. UST توسط مقداری معادل LUNA به عنوان وثیقه پشتیبانی می شد و هر سکه UST باید در بازار ثانویه به 1 دلار می چسبید. با این حال، LUNA در ماه مه 2022 کاهش یافت و منجر به عدم وثیقه‌بندی UST شد. در نتیجه، UST میخ خود را از دست داده است و در حال حاضر تنها 0.02 دلار برای هر سکه ارزش دارد.

مقامات کره جنوبی در ماه سپتامبر حکم بازداشت بنیانگذار شبکه Terra، Do Kwon را صادر کردند و این شرکت با چندین پرونده قضایی مبنی بر کلاهبرداری UST روبرو شده است. این شکایت خاص استدلال می‌کرد که UST “به معنای یک طرح پونزی است که توسط ادعای UST ایجاد شده است که صرفاً توسط بازده اضافی Anchor ایجاد شده است.” اما این ادعا توسط شاکی رد شد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉