کارولین الیسون از آلامدا از 110 سال زندان با توافقی فرار کرد.


مدیر عامل سابق Alameda Research می تواند با وثیقه 250000 دلاری آزاد شود، اما او اجازه خروج از ایالات متحده را ندارد.

یکی از شاهدان کلیدی در تحقیقات FTX که در حال انجام است، می‌تواند از شر هر هفت اتهامی که علیه او وارد شده بود، با یک دادخواست خلاص شود. کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ تنها به دلیل تخلفات مالیاتی کیفری محاکمه خواهد شد و می تواند بلافاصله با وثیقه 250000 دلاری آزاد شود.

توافق نامه ای بین الیسون و دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در 21 دسامبر منتشر شد. بر اساس این سند، مدیر سابق آلامدا از هرگونه اتهام بزرگی که ممکن است برای او هزینه داشته باشد، آزاد خواهد شد. تا 110 سال زندان.

الیسون هفت بار توسط وکیل متهم شده است. دو مورد از توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری الکترونیکی علیه مشتریان FTX و خود کلاهبرداری الکترونیکی. دو مورد دیگر از توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری الکترونیکی علیه وام دهندگان Alameda Research و خود کلاهبرداری الکترونیکی. پنج نفر او را به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در کالاها متهم کردند، شش نفر از آنها – توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار به سرمایه گذاران سهام FTX. در مورد هفتم، او ممکن است به توطئه برای پولشویی متهم شود.

در ازای همکاری او، دفتر دادستان موافقت می کند که الیسون را برای هیچ یک از هفت جنایت – افشای کامل تمام اطلاعات و اسناد درخواست شده توسط دفتر، تحت پیگرد قانونی قرار ندهد.

مربوط: نتیجه پیگرد قانونی SBF ممکن است تعیین کند که IRS چگونه خسارات FTX شما را مدیریت خواهد کرد.

این توافق نامه در برابر اتهامات دیگری که الیسون ممکن است توسط مقامات دیگر با آن روبرو شود محافظت نمی کند. همچنین تعقیب احتمالی تخلفات مالیاتی کیفری را در صورتی که در مراحل دادگاه فاش شود، حذف می کند.

این دفتر با آزادی الیسون در مورد شرایط وثیقه، که ضمانت نامه 250000 دلاری، محدودیت خروج از ایالات متحده و تحویل تمام اسناد سفر است، مخالفت نخواهد کرد.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، در حال حاضر تحت نظارت اداره تحقیقات فدرال (FBI) است و در راه بازگشت به ایالات متحده است، جایی که مستقیماً به منطقه جنوبی نیو منتقل می شود. یورک برای افشای. در برابر یک قاضی


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید