Alameda Research 204 میلیون دلار را قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی برداشت - Arkham Intelligence

Alameda Research 204 میلیون دلار را قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی برداشت – Arkham Intelligence


بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت بلاک چین Arkham Intelligence، بیش از 50 درصد از وجوه منتقل شده پس از 6 نوامبر در استیبل کوین های ثابت ایالات متحده بوده است.

بر اساس تحلیلی که در ۲۵ نوامبر توسط شرکت بلاکچین Arkham Intelligence فاش شد، Alameda Research قبل از اعلام ورشکستگی، بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از FTX.US برداشت کرد.

در یک تاپیک توییتری، Arkham فاش کرد که شرکت خواهر FTX، Alameda Research، در آخرین روزهای قبل از فروپاشی، 204 میلیون دلار از دارایی‌های کریپتوهای مختلف، که بیشتر آن‌ها استیبل کوین هستند، از هشت آدرس مختلف در FTX USA برداشت کرده است.

116 میلیون دلار یا 57.1 درصد از وجوه برداشت‌شده در استیبل کوین‌های مبتنی بر دلار آمریکا، از جمله USDT، USDC، BUSD و TUSD بود. تجزیه و تحلیل Arkham همچنین نشان داد که 49.49 میلیون دلار (24.2 درصد) از وجوه در اتر (ETH) و 38.06 میلیون دلار یا 18.7 درصد در بیت کوین بسته بندی شده (wBTC) بوده است.

Arkham گفت: “wBTC برداشت شده به کیف پول Merchant Alameda WBTC ارسال شد و سپس همه به BTC Blockchain پل زد.” FTX International “پیشنهاد می کند که Alameda ممکن است برای پر کردن شکاف بین این دو دارایی تلاش کند.”

از اتر منتقل شده، 35.52 میلیون دلار به FTX و 13.87 میلیون دلار به یک کیف پول تجاری فعال اصلی ارسال شد. این شرکت اظهار داشت که “معلوم نیست که آیا تقریباً 14 میلیون ETH به عنوان بخشی از یک معامله یا به عنوان انتقال وجه داخلی در Alameda به 0xa20 ارسال شده است.”

10.4 میلیون دلار دیگر به صرافی ارزهای دیجیتال رقیب بایننس ارسال شد.

مدیر عامل جدید FTX، جان ری سوم، هنگام درخواست ورشکستگی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه دلاور برای اولین بار، وضعیت را بدترین وضعیتی که تا به حال در حرفه شرکتی خود دیده بود توصیف کرد و گفت: “کنترل های شرکت به طور کامل شکست خورده است. و اطلاعات مالی قابل اعتماد.

حدود 130 شرکت در گروه FTX – از جمله FTX Trading، West Realm Shires Services FTX US و Alameda Research – در 11 نوامبر در ایالات متحده به دنبال “نقض نقدینگی” پس از یک سری توییت، درخواست ورشکستگی کردند. فروش توکن FTX.
نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉