کاربران توییتر ادعا می کنند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا در نیویورک دیده شده است


یک عکس تایید نشده کارولین الیسون را نشان می‌دهد که در یک کافه در شهر نیویورک سفارش می‌دهد و سؤالاتی در مورد اینکه چرا به خاک ایالات متحده بازگشته است، ایجاد می‌کند.

عکسی از کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research که در کافه‌ای در منهتن نیویورک گرفته شده است، در توییتر دست به دست می‌شود.

در 4 دسامبر، دو عکس در توییتر پخش شد که الیسون را در حال سفارش قهوه در کافه Ground Support در منهتن نشان می داد.

توله سگ Golden Doodle Gopher که به نظر می رسد متعلق به مدیران FTX و Alameda باشد نیز در کنار الیسون در عکس دیده می شود.

نظر بالقوه کارولین الیسون: توییتر

آخرین مکان پیش بینی شده الیسون هنگ کنگ بود که پس از فوران FTX و Alameda پیشنهاد شد. در آن زمان، یک منبع به کوین تلگراف گفت که او می خواست در 12 نوامبر به دبی فرار کند.

مشخص شد که اولین کسی که این عکس‌ها را که به نظر می‌رسد توسط یک کاربر ناشناس ارسال شده است، به اشتراک گذاشت، کاربر توییتر و خود “شهروند روزنامه‌نگار” پایتخت اوتیسم است.

کاربر ادعا می کند که کارولین الیسون را در ساعت 8:15 صبح در Ground Support Coffee در غرب برود در سوهو منهتن دیده است. [UTC]. این بدان معناست که او در هنگ کنگ نیست و در نیویورک در بازداشت نیست.

در پاسخ، مردی که توسط دانیل منتادو (@dmentado)، که ادعا می‌کرد در کافه کار می‌کند، رفت، “تأیید کرد” که الیسون است و یکی از کارکنانش به او خدمت می‌کند.

در حالی که برخی از اعضای جامعه از حضور الیسون در خاک ایالات متحده با توجه به پیامدهای قانونی احتمالی متعجب بودند، برخی دیگر حدس و گمان الیسون ممکن است بخواهد با مقامات معامله کند.

کافی شاپ مورد نظر فقط کوتاه است راه رفتن برخی به دور از دفتر دادستانی ایالات متحده و دفتر FBI نیویورک، اشاره کرده اند.

با این حال، شایان ذکر است که شواهد 100٪ ملموس از الیسون در عکس هنوز ظاهر نشده است. حتی برخی از اعضای انجمن کریپتو تلاش کرد شخصاً بدون هیچ موفقیتی پاسخ ها را پیدا می کند.

مربوط: واکنش جامعه کریپتو به پوشش رسانه های اصلی سقوط FTX: انتقاد، زن ستیزی و موارد دیگر

در همین حال، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، به یک تور رسانه ای رفت و جنبه های رویدادهای خود را توصیف کرد، از هرگونه بازی نادرست عمدی خودداری کرد و رهبری آلامدا را مقصر دانست.

چند ساعت پس از دیده شدن الیسون، بنکمن-فرید در توییتی نوشت که قصد دارد در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در مرحله ای شهادت دهد، اما تا زمانی که «پیدا کردن و بررسی اتفاقات رخ داده را به پایان نرسانیم».
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید