AI Tokens افزایش می یابد، ارزش بازار به 15 میلیارد دلار کاهش می یابد


در روزهای اخیر، بخش ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی به طور قابل توجهی بهتر از سایر دارایی های دیجیتال عمل کرده است. به گفته CoinGecko، ارزهای رمزنگاری شده با هوش مصنوعی رکورد جدیدی را در میزان سرمایه محلی ثبت کرده اند. در همین حال، امروزه بزرگترین رمزارزهای هوش مصنوعی در حال تنفس هستند.

کریپتوهای هوش مصنوعی در حالی که Sora OpenAI شور و هیجان جدیدی را برانگیخته است، افزایش می یابد

امروز، 20 فوریه، پس از افزایش 8 درصدی در 24 ساعت گذشته، کل سرمایه ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی به 15.8 میلیارد دلار رسید. فضای رمزنگاری هوش مصنوعی بار دیگر به سریع ترین بخش در حال رشد در دنیای وب 3 تبدیل شده است. به عنوان مثال، پروژه SingularityNET متصل به Cardano شاهد افزایش 80 درصدی توکن AGIX خود در هفت روز گذشته بود.

تصویر: CoinGecko

برای ارائه زمینه، سرمایه خالص کل بخش ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته تنها 0.2 درصد افزایش یافته است.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، خوش بینی در بخش سکه های هوش مصنوعی را باید به موفقیت Sora نسبت داد، یک سازنده محتوای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی متن به ویدئو از OpenAI.

Sora می تواند ویدیوهای با کیفیت باورنکردنی را با استفاده از پیام های متنی ساده ایجاد کند. پیش از این، با راه‌اندازی ربات مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT OpenAI، موج‌هایی از هیجان رمزنگاری هوش مصنوعی ایجاد شد.

در کنار ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی، ورلد کوین سام آلتمن (WLD) نیز بیش از 40 درصد افزایش یافته است.

Fetch.AI (FET) سرمایه 1 میلیارد دلاری را هدف قرار داده است

در عین حال، بزرگترین سکه های هوش مصنوعی بر اساس ارزش بازار، عملکرد ضعیفی را در 24 ساعت گذشته نشان داده اند. به عنوان مثال، دو ارز دیجیتال بزرگ، Bittensor (TAO) و Render Network (RNDR)، به ترتیب با ضرر 5٪ و 1.4٪ در قرمز هستند.

Fetch.AI (FET) تنها وزنه سنگینی است که به پمپاژ ادامه می دهد. در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافت و افزایش هفتگی آن را به نزدیک به 40 درصد رساند. این توکن قرار است برای اولین بار در تاریخ چهار ساله خود به ارزش 10 رقمی دست یابد.

شبکه Akash (AKT) نیز عملکرد قوی دارد و در بین 100 دارایی برتر بر اساس ارزش بازار بازگشته است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید