AI Token Worldcoin (WLD) فهرست معاملات آتی را در Coinbase آغاز کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک حرکت برجسته برای بازار ارزهای دیجیتال، توکن مبتنی بر هوش مصنوعی Worldcoin (WLD) توانسته است معاملات آتی دائمی را در صرافی Coinbase International و Coinbase Advanced فهرست کند.

این رویداد یک نقطه عطف مهم نه تنها برای Worldcoin، بلکه برای بخش در حال ظهور ارزهای دیجیتال یکپارچه با هوش مصنوعی است. WLD توکن بومی Worldcoin است، یک پروژه هویت دیجیتال که در ازای کاربرانی که داده‌های بیومتریک را برای هویت دیجیتال ارائه می‌کنند، ارز دیجیتال را فراهم می‌کند.

Worldcoin (WLD) با پیشنهاد منحصر به فرد خود برای ترکیب فناوری بلاک چین با هوش مصنوعی در فضای رمزنگاری سر و صدا ایجاد می کند. فهرست اخیر این توکن به عنوان یک قرارداد آتی دائمی در بورس بین المللی کوین بیس ممکن است نشان دهنده افزایش علاقه به توکن های هوش مصنوعی باشد.

Worldcoin (WLD) در کنار توکن ORDI، یک توکن BRC-20 که تنها از پروتکل Ordinals نامگذاری شده است، فهرست شد.

صرافی بین المللی کوین بیس قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد معاملات آتی دائمی را برای ORDI و WLD در 5 آوریل فهرست کند.

داخل صدای جیر جیر صرافی کریپتو امروز اعلام کرد که بازارهای ORDI-PERP و WLD-PERP اکنون در حالت معاملاتی کامل در Coinbase International Exchange و Coinbase Advanced هستند و آنها را در اختیار سرمایه گذاران نهادی در هر دو پلتفرم قرار می دهد.

قراردادهای آتی دائمی نوعی قرارداد مشتقه است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا روی قیمت آتی یک دارایی بدون تاریخ انقضا خاص شرط بندی کنند.

فهرست‌های جدید ORDI و WLD به جریان ثابت قراردادهای آتی اضافه می‌شوند که به بازوی بین‌المللی صرافی Coinbase اضافه می‌شوند.

در زمان نگارش این مقاله، Worldcoin (WLD) در 24 ساعت گذشته با 1.94 درصد کاهش به 6.34 دلار رسیده است که نشان‌دهنده پاسخ نسبتاً خاموش به اخبار فهرست‌بندی است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید