طرح‌های هوش مصنوعی برای سرمایه‌گذاری تجاری جدید که توسط رئیس سابق Binance CZ به اشتراک گذاشته شده است


فهرست

  • CZ برنامه های هوش مصنوعی را به اشتراک می گذارد
  • CZ با محکومیت شدید زندان مواجه است

چانگ‌پنگ ژائو (که معمولاً با نام CZ شناخته می‌شود)، رئیس سابق غول تجارت ارزهای دیجیتال بایننس، به‌روزرسانی دیگری در مورد چگونگی پیشرفت سرمایه‌گذاری تجاری جدید خود به سوی راه‌اندازی منتشر کرده است.

از جمله موارد دیگر، CZ به اشتراک گذاشت که شرکت او باید ابزارهای هوش مصنوعی را پیاده سازی کند تا بتواند محصول خود را تولید کند (دوره های آنلاین).

CZ برنامه های هوش مصنوعی را به اشتراک می گذارد

ژائو در توییت خود نوشت که “آکادمی Giggle” در حال پیشرفت است “هر چند نه کاملاً خطی”. تیم در حال حاضر مشغول یافتن بهترین راه برای راه اندازی اولین دوره آنلاین است. پیش از این، CZ در توییتر/X نوشته بود که این استارتاپ آموزشی قصد دارد کلاس های آموزشی رایگان، به ویژه دروس انگلیسی ارائه دهد.

به گفته CZ، تیم در حال حاضر روی این موضوع کار می‌کند که بازی چگونه باید باشد، موتور بازی باید شامل چه چیزی باشد، ویژگی‌ها و انیمیشن‌های خاص و غیره. بحث هایی در مورد این موضوعات وجود دارد. CZ اعتراف کرد که دوباره “حالت راه اندازی” است و به نظر می رسد از این بابت خوشحال هستید.

CZ اولین بار در 19 مارس پروژه تجاری جدید را اعلام کرد. او در توییتی نوشت: “آموزش پایه (پایه های 1 تا 12) رایگان برای همه. بدون درآمد. گیمیفی شده. قابل تطبیق.” او همچنین گفت که شرکت در حال استخدام است و تیم کوچک خواهد بود، هر فردی که استخدام شود مستقیماً با CZ کار خواهد کرد.

در توییت فوق، او به اشتراک گذاشت که آنها قبلاً معلمان با استعداد کافی را استخدام کرده اند که می توانند محتوای دیجیتال ایجاد کنند. اما آنها هنوز به توسعه دهندگان بیشتری برای “Giggle Academy” نیاز دارند.

CZ با محکومیت شدید زندان مواجه است

به گزارش U.Today، CZ به دلیل اتهاماتی که وزارت دادگستری ایالات متحده علیه بایننس و خودش مطرح کرد، مجبور شد از سمت مدیرعاملی بایننس استعفا دهد. اتهامات مربوط به نقض قوانین پولشویی (به ویژه قانون رازداری بانکی).

بایننس با پرداخت جریمه سرسام آور 4.3 میلیارد دلاری موافقت کرد و استعفای CZ به عنوان مدیرعامل نیز بخشی از تسویه حساب بود. با این حال، سی. بعدها این مدت به 18 سال افزایش یافت.

بلافاصله پس از اعلام استعفا، سی. CZ گفت که در سرمایه‌گذاری غیرفعال شرکت خواهد کرد و احتمالاً یک توکن/سهام اقلیت در استارت‌آپ‌های متمرکز بر بلاک چین، هوش مصنوعی، بیوتکنولوژی یا DeFi خواهد بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید