ارزش گذاری بخش رمزنگاری AI Meme در یک هفته 100٪ افزایش یافت


فهرست

  • رالی سکه‌های میم هوش مصنوعی: بهترین بخش در کریپتو 100 درصد در هفت روز افزایش یافته است.
  • روایت‌های مایع و شرط‌بندی مجدد جذابیت پیدا می‌کنند

ارزهای دیجیتال میم هوش مصنوعی که در تقاطع روایت‌های هوش مصنوعی و میم راه‌اندازی شده‌اند، در 24 ساعت گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند. در میان پویایی ضعیف بازار کلی ارزهای دیجیتال، توکن‌های میم هوش مصنوعی و دسته‌های LRTFi/LSDFi عملکرد بهتری دارند.

رالی سکه‌های میم هوش مصنوعی: بهترین بخش در کریپتو 100 درصد در هفت روز افزایش یافته است.

در 24 ساعت گذشته، مقوله رمزنگاری میم هوش مصنوعی بیش از 15 درصد ارزش افزوده است و رشد کل هفت روزه را به 100 درصد رسانده است. بنابراین، این بخش بحث‌برانگیز، که جنبه‌هایی از دو روایت هیجان‌انگیز سال‌های 2023-2024 را ترکیب می‌کند، ارزش آن تنها در یک هفته دو برابر شد.

تصویر: CoinGecko

دو ارز دیجیتال پرچمدار گروه میم هوش مصنوعی، Turbo (TURBO) و Corgi AI (CORGIAI)، در میان 250 ارز برتر برتر هستند. در حالی که توربو (TURBO) در 24 ساعت 32.5 درصد ارزش داشت، CorgiAI (CORGIAI) 29.6 درصد افزایش یافت. به ارزش بازار 750 میلیون دلار رسید.

Grok (GROK)، سکه میم پشت “جامعه علاقه مندان به هوش مصنوعی Grok”، 6 درصد افزایش یافته است و برای اولین بار در تاریخ خود ارزش گذاری 9 رقمی را هدف قرار داده است.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، Grok یک چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی برای شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) ایلان ماسک است. از همان ابتدای پروژه، توجه جامعه جهانی ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

مرتبط با

برخی از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بر این باورند که Grok می تواند در زمانی که به دنبال ارزهای دیجیتال پرطرفدار در کوتاه مدت هستند، مفید باشد. اما تحلیلگران هشدار می دهند که Grok می تواند مشکلات ربات ها را در X افزایش دهد.

روایت‌های مایع و شرط‌بندی مجدد جذابیت پیدا می‌کنند

علاوه بر سکه‌های میم هوش مصنوعی، کوین‌های بومی پروتکل‌های معاملات دائمی غیرمتمرکز و دارایی‌های بخش‌های مرتبط با سهام نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند.

توکن‌های نقدی مجدد، دارایی‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهند با شرط‌بندی مجدد دارایی‌های سهام، بازده بیشتری کسب کنند، امروز در حال افزایش هستند: Pendle (PENDLE) تقریباً ۶ درصد افزایش یافته و به ارزش ۱ میلیارد دلار رسیده است. این دارایی بر اساس ارزش بازار وارد 100 ارز دیجیتال برتر شده است.

در بخش سهامداری مایع، که محتاطانه‌تر در نظر گرفته می‌شود، پروتکل‌های Redacted (BTRFLY) و Origin Ether (OETH) سود زیادی را ارائه می‌کنند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید