مجریان خبری تولید شده توسط هوش مصنوعی در سال 2024 گزارش های شخصی سازی شده را در کانال 1 AI ارائه خواهند کرد


یک اتاق خبر جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی قصد دارد برنامه های خود را در اوایل سال 2024 با مجریان خبری تولید شده توسط هوش مصنوعی که اخبار شخصی سازی شده توسط هوش مصنوعی را ارائه می دهند، راه اندازی کند. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

شرکت رسانه‌ای «Channel 1 AI» در سال 2024 اتاق خبری کاملاً جدید راه‌اندازی می‌کند، اما با تغییری: این اتاق خبر از هوش مصنوعی مولد (AI) پشتیبانی می‌کند و توسط مجریان خبری تولید شده توسط هوش مصنوعی مدیریت می‌شود که محتوای شخصی‌سازی‌شده توسط هوش مصنوعی را ارائه می‌دهند.

این کانال در 12 دسامبر تریلر قسمت های بعدی خود را در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) منتشر کرد که مجریان خبری تولید شده توسط هوش مصنوعی ماموریت این شرکت را انجام می دهند.

خلبان 22 دقیقه ای محتوا را به عنوان “اخبار محلی هوش مصنوعی” تبلیغ کرد و توضیح داد که این ها داستان های تولید شده توسط هوش مصنوعی، یعنی اخبار جعلی را تشکیل نمی دهند، بلکه در عوض “منابع خبری مورد اعتماد” را از سراسر جهان برای جمع آوری و ترکیب اطلاعات مبتنی بر آن می گیرند. در بخش های آنها . این سازمان ادعا می کند که هدف آن ارائه “اخبار دقیق و بی طرفانه” است.

ادامه مطلب


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید