AI Data Marketplace Ta-da 3.5 میلیون دلار بودجه ارائه کرد


وجوه جدید برای فاز بعدی توسعه زیرساخت تادا و گسترش قابل توجه عملیات استفاده خواهد شد. علاوه بر این، تیم در حال آماده شدن برای انجام یک ممیزی دقیق امنیت سایبری شخص ثالث از طراحی فنی و فرآیندهای خود است.

تا دا با GBV Capital و MultiverseX 3.5 میلیون دلار تامین مالی کرد

بر اساس بیانیه رسمی که توسط تیم به اشتراک گذاشته شده است، بازار داده های هوش مصنوعی Ta-da تزریق سرمایه جدیدی به رهبری پروتکل بلاک چین لایه 1 MultiversX دریافت کرده است. VC های برتر از جمله GBV Capital، XVentures، NxGen و Spark Digital Capital نیز از تلاش های جمع آوری کمک های مالی Ta-da حمایت کردند.

در مجموع، این تور با جمع آوری 3.5 میلیون دلار تکمیل شد.

علاوه بر کمک به گسترش بازار داده های هوش مصنوعی، بودجه برای بهبود بازاریابی و ارتباطات Ta-da و جذب اعضای جدید تیم توزیع خواهد شد. همچنین از کمیسیون ممیزی های امنیتی برای تأیید مستقل یکپارچگی پروتکل خود پشتیبانی خواهد کرد.

Ta-da برای حل چالش هایی تاسیس شد که به دست آوردن داده های هوش مصنوعی با کیفیت بالا دشوار و گران است. این امر باعث شده تا شرکت‌های هوش مصنوعی نتوانند پتانسیل کامل خود را درک کنند. Ta-da نوآوری هوش مصنوعی را با ارائه یک بازار رقابتی که در آن کسب‌وکارها می‌توانند مجموعه داده‌های قابل اعتمادی را به دست آورند، رونق می‌بخشد.

Ta-da توسط مدیر عامل ویلیام سیمونین، کارآفرین سریال معروف، و برادرش هاشور، بنیانگذار Meria.com و اینفلوئنسر Tier 1 Web3 در فرانسه تاسیس شد. از دیگر اعضای هیئت مشاوران می توان به لوک جولیا (خلق سیری اپل) و دانیلو کارلوچی، مدیر عامل Morningstar Ventures اشاره کرد.

ایجاد یک بازار داده هوش مصنوعی فراگیر و شفاف

Ta-da علاوه بر پاسخگویی به نیازهای شرکت‌های هوش مصنوعی، از افرادی نیز پشتیبانی می‌کند که می‌توانند با ضبط و بررسی داده‌های صوتی، توکن کسب کنند. با استفاده از یک برنامه گیمیفی شده Web3، Ta-da به «چکرها» اجازه می‌دهد تا وظایف خرد را انجام دهند و برای داده‌هایی که تأیید می‌کنند، پاداش دریافت کنند.

Ta-da برای حمایت از راه‌اندازی اپلیکیشن بومی خود و حمایت از بازار نوظهور داده‌های هوش مصنوعی، میزبان یک IDO در xLaunchpad، سکوی پرتاب توکن رسمی MultiversX خواهد بود.

بخش هوش مصنوعی یکی از داغ ترین روندها در اکوسیستم بلاک چین جهانی در سال 2024 است. همانطور که در راهنمای U.Today بحث شد، ارزش خالص توکن های هوش مصنوعی شاهد افزایش سه رقمی در 12 ماه گذشته بوده است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید