Ledger Exec: هوش مصنوعی و بلاک چین دو روی یک سکه


طی یک رویداد اخیر گزارش یان راجرز، مدیر ارشد تجربه لجر، با بلومبرگ اظهار داشت که بلاک چین و هوش مصنوعی در واقع دو روی یک سکه هستند:

“من فکر می‌کنم هوش مصنوعی و بلاک چین دو روی یک سکه هستند. هوش مصنوعی فراوانی دیجیتال را به ارمغان می‌آورد، و بلاک‌چین‌ها اساساً در مورد کمبود دیجیتال هستند. ما در حال حاضر در دنیایی زندگی می‌کنیم که شما به صفحات وب تولید شده توسط هوش مصنوعی نگاه می‌کنید. من می‌دانم که این امر توسط هوش مصنوعی تقویت شده است. صفحات وب ایجاد شده توسط هوش مصنوعی، “او گفت.

راجرز پیش‌بینی می‌کند که فناوری بلاک چین در تعیین صحت محتوای مختلفی که در اینترنت یافت می‌شوند مفید خواهد بود. او گفت: “در برخی موارد، بسیار مهم است که بدانیم در واقع این من بودم که چیزی را که گفتم و این یک دروغ عمیق نبود و تغییری در آن ایجاد نشده بود.”

مرتبط با

به عنوان مثال، ورود به حساب رسانه های اجتماعی یک فرد با کیف پول لجر می تواند ثابت کند که آن شخص انسان است.

او افزود: “…ما به طور فزاینده ای شاهد خواهیم بود که این دو چیز دست به دست هم بدهند.”

این شرکت اخیراً شروع به انتشار کیف پول‌های رمزنگاری پیشرفته Ledger Stax کرده است که اولین بار در دسامبر 2022 معرفی شدند. کیف پول جدید دارای صفحه نمایش لمسی ایمن است که استفاده از کیف پول ذخیره سازی شخصی را آسان تر می کند. شایان ذکر است که دستگاه پیشرفته جدید لجر با مشارکت فاکسکان، بزرگترین تولید کننده لوازم الکترونیکی در جهان ساخته شده است.

برخورد بلاک چین با هوش مصنوعی

برخی از رهبران کسب و کار قبلاً ایده ترکیب هوش مصنوعی و بلاک چین را مطرح کرده اند.

مرتبط با

به نظر می رسد احراز هویت مبتنی بر بلاک چین امیدوارکننده ترین مورد استفاده تاکنون بوده است. الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit اخیراً پیشنهاد کرده است که می توان از بلاک چین برای تعیین اینکه آیا یک عکس خاص توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است استفاده کرد. تکثیر سریع این از فناوری پیشرفته است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید