Agoric (BLD) از Cosmos IBC برای بهبود انتقال زنجیره ای استفاده می کند


فهرست

  • Agoric از جاوا اسکریپت برای پر کردن شکاف بین بخش های Web2 و Web3 استفاده می کند
  • Agoric Orchestration API توسعه dApps زنجیره ای را ساده می کند

Agoric، یک بلاک چین L1 آزمایش شده در نبرد در اکوسیستم Cosmos (ATOM)، API Agoric Orchestration سازگار با توسعه‌دهندگان را معرفی می‌کند. با استفاده از این ابزار، از توسعه دهندگان برنامه های رمزنگاری دعوت می شود تا قدرت طرح های چند زنجیره ای را امتحان کنند.

Agoric از جاوا اسکریپت برای پر کردن شکاف بین بخش های Web2 و Web3 استفاده می کند

Agoric (BLD)، یکی از مورد انتظارترین بلاک چین های L1 در Cosmos، ابزارهای جدیدی را برای توسعه قراردادهای هوشمند متقابل زنجیره ای معرفی می کند. با استفاده از پروتکل IBC، به کدگذاران اجازه می دهد تا dApp های چند زنجیره ای ایجاد کنند که 100٪ قابلیت همکاری بین شبکه ای را فراهم می کند.

بلاک چین لایه 1 توسعه قراردادهای هوشمند متقابل زنجیره ای را در زبان جاوا اسکریپت سخت شده امکان پذیر می کند و شکاف توسعه بین توسعه Web2 و Web3 dApp را کاهش می دهد.

معماری ناهمزمان و چند بلوکی این پلتفرم به طور منحصربه‌فردی به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا نقدینگی و خدمات را در سراسر جهان رو به رشد چند زنجیره‌ای هماهنگ کنند.

همانطور که در گزارش دویچه بانک اشاره شد، راه حل های زنجیره ای بهبود یافته همچنین می تواند به سرمایه گذاران نهادی و موسسات مالی سنتی در ادغام فناوری بلاک چین کمک کند. علاوه بر این، راه حل هایی مانند Agoric (BLD) به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا راه حل هایی ایجاد کنند که می تواند به یکپارچه سازی اقتصاد جهانی و سیستم های مالی کمک کند و انجام معاملات بین المللی و مدیریت دارایی ها را در سراسر مرزها آسان تر کند.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در سال 2023 ابزارهای IBC فراتر از اکوسیستم کیهان (ATOM) گسترش یافته اند. به لطف ادغام بین پروتکل های اصلی، ابزارهای IBC در Avalanche (AVAX) و BNB Smart Chain (BSC) در دسترس هستند.

Agoric Orchestration API توسعه dApps زنجیره ای را ساده می کند

همانطور که dApp های چند زنجیره ای در جهان بلاک چین رایج تر می شوند، Agoric راه حل هایی را برای توسعه یکپارچه این برنامه های کاربردی متقابل ارائه می دهد.

Agoric Orchestration API به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با اتصال به طیف وسیعی از شبکه ها و خدمات بلاک چین، به طور یکپارچه dApp های متقابل زنجیره ای بسازند. این کمک می کند تا DApp ها را در یک اکوسیستم منسجم و به هم پیوسته به هم متصل کنند. ارکستراسیون قدرت برنامه نویسی برای ایجاد تجربیات کاربری یکپارچه در دنیایی از پیام رسانی ناهمزمان در میان بلاک چین های مختلف و پروتکل های اتصال است.

این پلتفرم توسعه ابزارهای مالی جدید و نوآورانه ای را امکان پذیر می کند که از استحکام چندین شبکه بلاک چین در فضای DeFi بهره می برند. کاربران نهایی این برنامه‌های کاربردی زنجیره‌ای متقاطع نیز از تجربه یکپارچه‌تر و یکپارچه‌تر بهره خواهند برد که امکان ارتباط و انتقال بهتر دارایی‌ها و خدمات دیجیتال را فراهم می‌کند.

Calypso، Inter Protocol و Crabble از جمله اولین dAppهایی هستند که با استفاده از ابزارهای کاملاً جدید Agoric (BLD) توسعه یافته و منتشر شده اند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید