Carry1st ناشر بازی های آفریقایی Web3 27 میلیون دلار جمع آوری کرده است

Carry1st ناشر بازی های آفریقایی Web3 27 میلیون دلار جمع آوری کرده است


شرکت‌های VC Bitkraft Ventures و Andreessen Horowitz به دور سرمایه‌گذاری با هدف پیشرفت بازی‌های Web3 در آفریقا پیوستند.

ناشر بازی های موبایل Carry1st دور بودجه 27 میلیون دلاری را برای پیشرفت پلت فرم انتشار و تولید محتوای دیجیتال خود در آفریقا، منطقه ای که حامیان می گویند برای پذیرش Web3 آماده است، تکمیل کرده است.

دور بودجه 27 میلیون دلاری توسط Bitkraft Ventures با مشارکت اضافی از Andreessen Horowitz، همچنین به عنوان a16z هدایت شد. TTV Capital، Konvoy، Alumni Ventures، Lateral Capital و Kepple Ventures نیز در دور تامین مالی شرکت کردند.

آخرین معامله یک سال پس از آن صورت گرفت که Carry1st 20 میلیون دلار سرمایه با حمایت a16z و آلفابت مادر گوگل جذب کرد. در آن زمان، Carry1st گفت که بودجه برای توسعه ظرفیت داخلی و رشد سبد محتوایی آن اختصاص خواهد یافت. این شامل کاوش در بازی برد-برد Web3 و ادغام سکه های بی نظیر در تجربه بازی بود.

سخنگوی Carry1st به کوین تلگراف گفت که آخرین بودجه برای گسترش قابلیت‌های پلتفرم کسب درآمد به عنوان یک سرویس این شرکت استفاده می‌شود، که به ناشران شخص ثالث اجازه می‌دهد تا درآمد بیشتری در آفریقا داشته باشند.

به عنوان یک ناشر بازی، Carry1st یک راه حل کامل برای کسب درآمد و مدیریت بازی های موبایل در قاره آفریقا ارائه می دهد. در سال 2022، این شرکت با Riot Games مستقر در لس آنجلس، خالقان League of Legends، برای اجرای آزمایشی پرداخت‌های محلی برای بازی‌های خود در آفریقا شریک شد.

مربوط: شبکه لایتنینگ بیت کوین برای انتقال پول فیات بین اروپا و آفریقا استفاده خواهد شد

آفریقا به عنوان یکی از سریع ترین بازارهای دارایی دیجیتال در حال رشد در جهان ظاهر شده است. هجوم این قاره به ارزهای دیجیتال حتی توجه صندوق بین‌المللی پول یا IMF را به خود جلب کرده است، که در ماه نوامبر گزارشی منتشر کرد که در آن افزایش جذب کریپتو در مکان‌هایی مانند کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی را برجسته کرد. صندوق بین‌المللی پول با استناد به داده‌های Chainalysis گفت که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در این قاره در اواسط سال ۲۰۲۱ به ۲۰ میلیارد دلار در ماه رسید.

پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا به دلیل جمعیت جوان، مدیریت ضعیف دولت در اقتصاد و فقدان زیرساخت بانکی کارآمد است. در نتیجه، شهروندان بیشتری سیستم های پرداخت غیرمتمرکز مانند بیت کوین (BTC) و استیبل کوین ها را ترجیح می دهند.

هنگامی که از سخنگوی Carry1st در مورد پتانسیل پذیرش Web3 در آفریقا سؤال شد، به Cointelegraph گفت که این منطقه در قدردانی از بازی منحصر به فرد نیست، اما فناوری تلفن همراه در دموکراتیک کردن دسترسی نقش خواهد داشت. آنها می‌گویند: «بازی‌ها شکل غالب رسانه‌ها تقریباً در همه جای دنیا هستند. ما معتقد نیستیم که آفریقایی‌ها اساساً با همه افراد دیگر در جهان تفاوت دارند – همه ما باید سرگرم شویم، با دیگران ارتباط برقرار کنیم و احساس پیشرفت شخصی داشته باشیم». گفت.

“موبایل دسترسی به بازی‌ها را به گونه‌ای دموکراتیک می‌کند که برای تفریح ​​نیازی به یک کنسول 1000 دلاری نیست، آنها می‌توانند از یک دستگاه بازی که از قبل در جیب خود دارند استفاده کنند. در نتیجه، استفاده از بازی‌های موبایلی در حال افزایش است. آفریقا به دلیل جمعیت شناسی عالی، افزایش نفوذ گوشی های هوشمند و افزایش آنها آمده است.”


نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉