آدام بک رویکرد جدیدی به بیت کوین و پذیرش دیفای دارد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آدام بک، مدیر عامل Blockstream، ضمن دفاع از بیت کوین (BTC)، خواستار احتیاط در برابر سفته بازی با پلتفرم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) شد. او به اشتراک گذاشته شده است چشم انداز دارایی های دیجیتال با اعضای جامعه رمزنگاری در برنامه X.

آدام بک وجود بیت کوین را تبلیغ می کند

در یک پست اخیر، بک استدلال کرد که مزایای بیت کوین آنقدر زیاد است که بر خلاف DeFi، فقط می توان آن را در سرد ذخیره کرد. او استدلال می‌کند که بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی با پتانسیل بلندمدت به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش به تنهایی قابل دوام است.

این دیدگاه با دیدگاه رابرت کیوساکی، کارشناس محبوب در حوزه مدیریت مالی مطابقت دارد که معتقد است در حال حاضر با توجه به روند تورم، ذخیره ارزش در طلا، نقره و بیت کوین واقعی اهمیت ویژه ای دارد. به گفته او، “من مدافع قوی پول واقعی هستم و فقط طلا، نقره و بیت کوین واقعی انباشته می کنم.”

بک نسبت به شرکت در بازی‌های DeFi ابراز تردید می‌کند: “بعضی از افراد مصمم به FAFO در بازی‌های DeFi هستند. آیا ما چیزی یاد نگرفته‌ایم؟ فقط #Bitcoin را بخرید و آن را در سردخانه نگه دارید. همین مزیت کافی است!”

نظر بک خطرات بالقوه بازی در فضای کریپتو را بدون درک مالی کامل از پیچیدگی‌های سرمایه‌گذاری در دارایی‌ها برجسته می‌کند.

امنیت و ثبات را در اولویت قرار دهید

این رمزنگار در پاسخ به پرسش‌هایی در مورد استراتژی بیت‌کوین خود، می‌گوید که استراتژی نگهداری بلندمدت خود را حفظ می‌کند زیرا کاملاً از ارزش پیشنهادی بیت‌کوین مطمئن است. به همین دلیل است که حتی در چرخه‌های بازار که بیت‌کوین در اوج خود قرار دارد، بک می‌گوید که ترجیح می‌دهد بماند در حالی که سایر سرمایه‌گذاران برای خرید مجدد با قیمت‌های پایین‌تر می‌فروشند. به گفته او، “من واقعاً برای فروش بیت کوین کار سختی دارم. به همین دلیل، معمولاً دائماً بی پول می شوم.”

اما پشتوانه مخالف تنوع بخشیدن به دارایی ها نیست. او اهمیت این موضوع را تصدیق می‌کند، اما وقتی می‌گوید: “البته، این کاری است که من انجام می‌دهم… اما نه با DeFi مخاطره آمیز. یک کلید در دست داری.”

تحلیلگران می گویند Back رویکرد محافظه کارانه ای را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است و پتانسیل DeFi را بر ثبات و امنیت ارائه شده توسط بیت کوین در اولویت قرار داده است. بر اساس گزارش اخیر، علیرغم نشانه‌هایی از بهبود قوی بخش DeFi پس از «زمستان رمزنگاری»، این اتفاق افتاد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید