بنیاد Venom مستقر در ابوظبی یک میلیارد دلار بودجه برای وب 3 و بلاک چین راه اندازی کرد

بنیاد Venom مستقر در ابوظبی یک میلیارد دلار بودجه برای وب 3 و بلاک چین راه اندازی کرد


صندوق سرمایه گذاری ونوم یک میلیارد دلار را برای سرمایه گذاری در پروژه ها و خدمات وب 3، بلاک چین و ارزهای دیجیتال اختصاص می دهد.

پلتفرم بلاک چین مستقر در ابوظبی بنیاد Venom و مدیر سرمایه گذاری Iceberg Capital اعلام کردند که از طریق یک مشارکت جدید یک میلیارد دلار بودجه به شرکت های Web3 و بلاک چین اختصاص خواهند داد.

Venom Ventures Fund در حال آماده شدن برای سرمایه گذاری در پروتکل ها و برنامه های غیرمتمرکز Web3 (DApps) متمرکز بر پرداخت ها، مدیریت ثروت، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و محصولات و خدمات GameFi است.

این صندوق یک راه حل بلاک چین لایه 1 است که با مشارکت بنیاد Venom و شرکت مدیریت سرمایه گذاری بازار جهانی ابوظبی (ADGM) Iceberg Capital است. دوم، به دنبال استفاده از شبکه موجود خود برای ارائه بازاریابی، فهرست سهام و پشتیبانی فنی، قانونی و نظارتی، همراه با برنامه های جوجه کشی و پیوندهای صنعتی خواهد بود.

مرتبط: تنظیم کننده امارات بلاک چین را برای سرعت بخشیدن به تصمیمات تجاری اتخاذ می کند

آیس‌برگ کپیتال با سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و شرکت‌ها از طریق دوره‌های سرمایه‌گذاری اولیه و سری A، صندوق را مدیریت خواهد کرد. هدف این مشارکت تسریع در توسعه محصولات و خدمات بلاک چین، DeFi و Web3 است.

پیتر کنز، رئیس Venom Ventures، در پاسخ به سوالات Cointelegraph، گفت که بنیاد Venom، بنیانگذاران آن و سرمایه گذاران نهادی و خصوصی منطقه ای در حال افزایش سرمایه برای صندوق هستند. این صندوق از شرکت ها و پروژه هایی با ردپای جهانی حمایت می کند و محدود به شرکت های مستقر در ابوظبی نخواهد بود.

الان رای بدهید!

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک به دنبال جذب استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری برای استفاده از راه‌حل بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام و مقیاس‌پذیر Venom است. Knez خدمات کلیدی را که می توانند در بالای بلاک چین تنظیم شده ADGM اجرا شوند، برجسته کرد:

«سیستم‌های پرداخت، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، استیبل کوین‌ها و حواله‌ها، خدمات کلیدی هستند که ونوم می‌تواند به لطف فناوری و ترکیب تجاری منحصربه‌فرد ما راه‌حل‌هایی برای آنها ارائه دهد.

Knez همچنین بر این باور است که این پلتفرم می‌تواند از موارد استفاده متعددی پشتیبانی کند و پتانسیل راه‌حل‌های پرداخت خرد را که مدل‌های کسب‌وکار Web3 و گنجاندن مالی را هدایت می‌کنند، برجسته می‌کند:

ونوم چشم اندازی دارد که کشورهای در حال توسعه می توانند به بازار کار کشورهای غربی بپیوندند.

ابوظبی به پیشرفت خود در جهت تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال و بلاک چین در خاورمیانه ادامه می دهد. پایتخت امارات متحده عربی دستورالعمل های نظارتی را برای صنعت تحت ADGM در سپتامبر 2022 منتشر کرد.

طبق گزارش ها، بیش از 1500 کسب و کار و سازمان Web3 در امارات متحده عربی فعالیت می کنند، در حالی که ابوظبی به صرافی های ارزهای دیجیتال از جمله بایننس و کراکن در طول سال 2022 ادامه داد.


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉