مدیر اجرایی AAX صرافی کریپتو را در بحبوحه توقف عملیاتی ادامه می‌دهد


بن کاسلین، مدیر سابق AAX گفت که نقش او در این شرکت تلف شده و اعتماد به برند شکسته شده است.

چند هفته پس از اینکه صرافی AAX شروع به توقف برداشت کرد، معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی اعلام کرد که از سمت خود در صرافی ارزهای دیجیتال استعفا می دهد.

در یک تاپیک توییتری، بن کاسلین تایید شده او دلایل ترک شرکت و اینکه چرا تصمیم به ترک پست خود در صرافی کریپتو گرفت را برجسته کرد. به گفته کازلین، علیرغم تلاش آنها برای مبارزه برای جامعه، ابتکارات آنها پذیرفته نشد. مدیر توضیح داد که نقش او در ارتباطات “توخالی” شده است.

مدیر سابق AAX همچنین با نحوه رسیدگی AAX به این موضوع مخالفت کرد. کازلین اقدامات صرافی را “غیر همدلانه” و “بسیار مبهم” توصیف کرد.

در بحبوحه مکث عقب نشینی، مدیر سابق همچنین تاکید کرد که افراد زیادی از جمله برخی از خانواده وی از او کمک خواسته اند. با این حال، کاسلین نوشت که فعلا کاری نمی تواند انجام دهد و همه منتظر اقدام از سوی بازار سهام هستند.

مدیر سابق AAX معتقد است که با وجود شرایط فعلی، کارها بدون سوء نیت انجام می شود، اما خاطرنشان کرد که آسیب قبلاً وارد شده است. هیچ برندی وجود ندارد، اعتماد شکسته شده است.» نوشت.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

در 14 نوامبر، صرافی AAX با استناد به نیاز به رفع اشکال در ارتقاء سیستم، شروع به توقف برداشت کرد. صرافی به جامعه خود اطمینان داد که توقف برداشت ها هیچ ارتباطی با سقوط FTX در حال انجام ندارد و گفت که آنها از نظر مالی در معرض صرافی درگیر FTX نیستند.

پس از اعلام این خبر، تیم AAX تاکید کرد که سرمایه گذاران آن به سرمایه بیشتری نیاز دارند زیرا FTX تصمیم گرفت وجوه خود را از AAX به دلیل سقوط آن خارج کند. صرافی توضیح داد که این آنها را در معرض خطر کسری سرمایه قرار می دهد که باید قبل از ادامه فعالیت عادی خود آن را اصلاح کنند.

Cointelegraph با تیم روابط عمومی AAX تماس گرفت اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید