مشتریان AAX به دفتر صرافی در لاگوس پس از تعطیلی عملیات یورش بردند


به گفته رسانه های محلی، گروهی از کاربران عصبانی پس از توقف برداشت، به کارکنان صرافی کریپتو حمله کردند.

طبق گزارش‌های محلی در 3 دسامبر، مشتری نیجریه‌ای صرافی ارز دیجیتال AAX به دفتر این شرکت در لاگوس حمله کرده و کارکنان آن را در پاسخ به تعلیق اخیر برداشت‌ها مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در حالی که مشخص نیست این حمله چه زمانی رخ داده است، سهامداران انجمن فناوری بلاک چین (SiBAN) در روز 28 نوامبر طوفان را تأیید کردند و از کاربران عصبانی خواستند که در برابر کارگران صرافی که تحت تأثیر این مسائل قرار گرفته اند صبور باشند. SiBAN گفت:

“بنابراین، ما از هر کاربر یا سرمایه‌گذار ناراضی یا عصبانی دعوت می‌کنیم تا مدیر کشور AAX (نیجریه)، سایر کارکنان محلی و سفیران AAX در سراسر کشور را مورد آزار و اذیت یا قربانی قرار دهد. این افراد با وضعیتی مشابه کاربران و سرمایه‌گذاران ناراضی روبرو هستند. این بیانیه را بنویسید، ما می دانیم که ارتباط بین این افراد و دفتر مرکزی AAX در حال حاضر به همان اندازه تیره است. بنابراین، ما از همه کاربران نیجریه ای AAX درک و شکیبایی می خواهیم.

درام AAX در 14 نوامبر آغاز شد، زمانی که صرافی شروع به توقف برداشت کرد، به دلیل یک نقص در ارتقاء سیستم. AAX به جامعه خود اطمینان داد که توقف برداشت ارتباطی با ادامه سقوط FTX ندارد و هرگونه ارتباط مالی با صرافی درگیر را رد کرد.

پس از اعلام این خبر، تیم AAX در 15 نوامبر اعلام کرد که در حال کار برای جذب سرمایه اضافی است زیرا سرمایه گذاران وجوه خود را به دلیل نگرانی های مسری پس از ورشکستگی FTX خارج کردند. SiBAN نظر زیر را در مورد وضعیت ارائه کرد:

“زمان ارتقای سیستم AAX در وهله اول مشکوک و سوال برانگیز بود، با توجه به اینکه ارتقای سیستم AAX در زمانی اتفاق افتاد که سقوط FTX هنوز تاثیرات عفونی بر کل صنعت کریپتو داشت. در نتیجه، برای بسیاری از کاربران AAX و به طور کلی اعضا، این اطلاعیه مایه شرمساری بود. ارتقاء سیستم AAX گسترده در زمان نگارش این مقاله، سوالات بیشتری را نسبت به پاسخ ایجاد می کند، و AAX برخلاف قول خود برای ارائه روزانه، تا کنون از حفظ اعتماد و اطمینان کاربران غفلت کرده یا شکست خورده است. به روز رسانی وضعیت برای کاربرانش.”

انجمن نیجریه خاطرنشان کرد که اعضای آن از جمله مشتریان آسیب دیده هستند.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

استعفای معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی AAX، بن کاسلین، در 28 نوامبر، این گمانه زنی را افزایش داد که ممکن است عملیات در صرافی از سر گرفته نشود. به گفته کاسلین، علیرغم تلاش‌ها برای مبارزه برای جامعه، “هیچ یک از ابتکارات ما پذیرفته نشده است. هر نقشی که من برای برقراری ارتباط گذاشته‌ام توخالی بوده است.”

مدیر سابق AAX همچنین با نحوه رسیدگی AAX به این موضوع مخالفت کرد. کازلین اقدامات صرافی را “غیر همدلانه” و “بسیار مبهم” توصیف کرد.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید