Aave، Circle، Base به اعضای موسس ائتلاف دارایی Tokenized تبدیل شدند


این روز بزرگی برای توکن‌سازی دارایی است زیرا بسیاری از بزرگ‌ترین نام‌ها در این فضا اعلام کردند که اتحادهایی را برای پیشبرد بیشتر توسعه آن تشکیل داده‌اند.

هفت رهبر امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) گرد هم آمده اند تا ائتلاف دارایی توکن شده (TAC) را تشکیل دهند. با توجه به اعلامیه ای که در 7 سپتامبر منتشر شد، گروه جدید مدافع برای هدایت بلاک چین های عمومی، توکن سازی دارایی ها و DeFi سازمانی کار خواهد کرد.

شرکت‌های Aave، Centrifuge، Circle، Coinbase، Base، Credix، Goldfinch و RWA.xyz اعضای موسس این ائتلاف هستند، اما عضویت برای همه سازمان‌هایی که دیدگاه ما برای ایجاد یک سیستم مالی یکپارچه در بلاک چین را دارند، آزاد است. منشور TAC.

مرتبط: مدیر عامل Coinbase 10 ایده برتر رمزنگاری را که از توسعه دهندگان ترغیب می کند تا روی آنها کار کنند فاش می کند.

فعالیت های اولیه شامل فراخوان اعضا، انتشار فصلی، مشارکت در رویداد و ایجاد گروه های کاری خواهد بود. بر اساس گروه:

توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی نشان‌دهنده بهترین فرصت برای ایجاد یک منبع حقیقت واحد است که در آن سیستم‌های مالی سنتی و رمزنگاری، پروتکل‌ها، پلتفرم‌ها و شرکت‌کنندگان تلاش‌های خود را برای از بین بردن ناکارآمدی‌های سیستم مالی فعلی هماهنگ و ترکیب می‌کنند.

همچنین در 7 سپتامبر، Polygon Labs و Mirae Asset Securities، شرکت خدمات مالی کره جنوبی با بیش از 565 میلیارد دلار دارایی، تشکیل کارگروه Mirae Asset Token Security را به همراه “شرکت های مختلف” اعلام کردند. Polygon به عنوان مشاور فنی گروه خدمت خواهد کرد.

علاوه بر انجام تحقیقات مشترک، این کنسرسیوم قول می دهد “در ابتکارات مختلفی مانند کمک به رشد شبکه ها و اکوسیستم های اوراق بهادار توکن شده داخلی و بین المللی، سازماندهی رویدادهایی برای افزایش آگاهی از برند و موارد دیگر همکاری کند.”

گروه کاری نماد امنیت دارایی Mirae به طور خاص با هدف مطالعه بهترین شیوه های بین المللی و ادغام آنها در زیرساخت های کره جنوبی برای کمک به جهانی شدن بخش مالی کره جنوبی خواهد بود. تلاش های میرا […] Sandeep Nailwal، رئیس اجرایی Polygon Labs در بیانیه‌ای گفت: «این کمک بزرگی به تضمین قابلیت همکاری بین سیستم‌های مالی داخلی کره جنوبی و همتایان خارجی آن‌ها می‌کند.»

مجله: چگونه DAO را می سازید؟ آیا DAO ها مقیاس پذیر هستند و سؤالات مهم دیگر؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید