a16z مخالف پیشنهاد توزیع Uniswap V3 در زنجیره BNB است


این شرکت ریسک از 15 میلیون UNI خود علیه استقرار با استفاده از پل Wormhole استفاده کرد.

همانطور که انجمن Uniswap DAO نشان داده است، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) با پیشنهاد نهایی برای استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از پل Wormhole مخالفت کرده است.

پیشنهاد حاکمیتی برای استقرار آخرین تکرار Uniswap در زنجیره BNB توسط 0xPlasma Labs به نمایندگی از انجمن Uniswap در فوریه ارائه شد. %) رای خیر شرکت ریسک از 15 میلیون UNI خود علیه این حرکت استفاده کرد.

در زمان انتشار، تنها 3 درصد از آرا یا 23.4 میلیون رای داده شد. دوره رای گیری قرار است در 10 فوریه به پایان برسد.

Uniswap DAO – پیشنهاد استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از پل Wormhole

پشت درگیری، پل زنجیره ای متقاطع است که برای توزیع انتخاب شده است. این پیشنهاد از پل Wormhole استفاده می کند در حالی که a16z از استفاده از LayerZero به عنوان پروتکل قابلیت همکاری پشتیبانی می کند.

شرکای شرکت سرمایه گذاری قصد خود را برای رای دادن به LayerZero به عنوان پل توزیع در هنگام کنترل دما ابراز کرده اند. ادی لازارین، رئیس مهندسی در a16z، در بحث پیشنهادی در ژانویه نظر داد.

“برای اینکه کاملاً واضح باشد، اگر از نظر فنی می توانستیم این کار را در a16z انجام دهیم، به 15 میلیون توکن برای LayerZero رای می دادیم. در رای گیری های اسنپ شات آینده نیز می توانیم این کار را انجام دهیم. بنابراین، برای اهداف “بررسی دما”، لطفاً ما را اینطور حساب کن.”

در این پیشنهاد، آزمایشگاه‌های 0xPlasma بیان می‌کند که ذینفعان در اکوسیستم Uniswap “میل خود را ابراز می‌کنند که پل‌های به حداقل رسیده اعتماد را برای راهبری برای استقرار Uniswap v3 جدید در زنجیره BNB مشاهده کنند.”

این پیشنهاد می‌گوید: «بر اساس ارزیابی‌های فنی چهار پل و بحث و رای‌گیری بسیار پیچیده در Snapshot، جامعه پل Wormhole را برای توزیع Uniswap v3 در BNB Chain انتخاب کرده است.» تیم LayerZero با 17 میلیون رای در جایگاه دوم قرار گرفت.

در سال 2022، پروتکل Wormhole یکی از بزرگترین آسیب‌پذیری‌ها را که پل‌ها را هدف قرار می‌داد، متحمل شد که منجر به از دست رفتن 120000 توکن Wrapped Ether (wETH) به ارزش 321 میلیون دلار شد. یک مهاجم یک آسیب‌پذیری در قرارداد هوشمند پروتکل پیدا کرد و موفق شد 120000 WETH را بدون وثیقه در Solana برش دهد و آن را با ETH مبادله کند.

LayerZero Labs بخشی از مجموعه ابتکار a16z است. در مارس 2022، پروتکل اختصاص داده شده به برنامه های غیرمتمرکز omnichain، 135 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری a16z و Sequoia، در میان سرمایه گذاران دیگر، جمع آوری کرد و با ارزش 1 میلیارد دلار به وضعیت تک شاخ دست یافت.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید