94 تریلیون توکن SHIB در انتظار سرنوشت خود هستند زیرا قیمت SHIB 4٪ کاهش می یابد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال با یک رکود مواجه است و Shiba Inu (SHIB) نیز از این قاعده مستثنی نیست. شیبا اینو (SHIB) در واکنش به شرایط فعلی بازار، 4 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 3.82 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.0000166 دلار رسید.

تحرکات اخیر بازار 94 تریلیون توکن SHIB را آشکار کرده است که سرنوشت آن پس از کاهش 4 درصدی قیمت توکن نامشخص است.

به بلوک
در/خارج از پول جهانی، با حسن نیت: IntoTheBlock

بر اساس داده های IntoTheBlock، قیمت SHIB در حال حاضر در محدوده 0.00014-0.000017 دلار معامله می شود، با 94.35 تریلیون SHIB که توسط 58040 آدرس با قیمت متوسط ​​0.000015 دلار خریداری شده است.

بازار از نزدیک وضعیت قیمت SHIB را زیر نظر دارد. زیرا جهت حرکت قیمت می تواند لحن عملکرد کوتاه مدت شیبا اینو را تعیین کند.

کاهش بیشتر می تواند باعث فروش شود و سطوح حمایت بعدی را بین 0.00008 دلار و 0.000014 دلار افزایش دهد، جایی که 153 تریلیون SHIB خریداری شد.

از سوی دیگر، بهبود می تواند راه را برای دستاوردهای بیشتر هموار کند و SHIB را به منطقه مانع اصلی بین 0.000018 دلار و 0.000019 دلار برساند، جایی که در حال حاضر 421 تریلیون SHIB در آن نگهداری می شود.

موج فروش در بازار ارزهای دیجیتال

کاهش قیمت شیبا اینو با کاهش عمومی همزمان شد زیرا احساسات در بازارها به دنبال اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا در مورد اقتصاد و سیاست پولی در رویدادی در پرتغال، منفی شد.

در حالی که بیت کوین به زیر 61000 دلار سقوط کرد، برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده از 3 تا 13 درصد ضرر داشتند.

مرتبط با

به گفته پاول، فدرال رزرو باید بیشتر متقاعد شود که شرایط برای کاهش نرخ بهره مناسب است. این حرکت مهم از نزدیک توسط علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و دارایی های ریسک دنبال می شود.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، بازارها اندکی احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در نشست کمیته بازار آزاد فدرال فدرال (FOMC) در سپتامبر را کاهش داده اند. این نرخ همچنان حدود 65 درصد است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید